Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
25.09.2014
W weekend: I cykl WTK w kategorii Senior Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Senior, miejscem zmagań będzie hala sportowa Publicznego Gimnazjum w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11.

24.09.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 3. kolejka We miniony wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 3. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

23.09.2014
Rozgrywki ligowe: rankingi na I rundę, składy i kontakty Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracował rankingi indywidualne na 1. rundę rozgrywek drużynowych w sezonie 2014/2015 dotyczące 2. Ligi Kobiet i Mężczyzn oraz składy imienne i adresy/kontakty do drużyn występujących niższych klasach rozgrywkowych.

21.09.2014
Katarzyna Bagrowska i Igor Misztal wygrali I WTK Juniorów Zwycięstwem Katarzyny Bagrowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Igora Misztala (GLKS Nadarzyn) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów.

19.09.2014
W weekend: I cykl WTK w kategorii Junior Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa Publicznego Gimnazjum w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11.

18.09.2014
Rozpoczął się kurs na sędziego tenisa stołowego Zgodnie z komunikatem organizacyjnym o godzinie 17:00 w dniu 18 września 2014 roku w Warszawie przy ul. Mokotowskiwej 24 rozpoczął się pierwszy dzień kurs na sędziego tenisa stołowego. W kursie udział biorą 3 panie, oraz 8 panów.

18.09.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 2. kolejka We miniony wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 2. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

17.09.2014
Zdjęcia drużyn uczestniczących w rozgrywkach ligowych Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego zaprasza do przesyłania cyfrowych zdjęć drużyn oraz zawodniczek i zawodników występujących w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez MZTS, które mają posłużyć jako uzupełnienie informacji o poszczególnych zespołach w obrębie nowego serwisu ligowego.

15.09.2014
Terminarze rozgrywek ligowych - I runda Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracował terminarze na 1. rundę rozgrywek drużynowych w sezonie 2014/2015. Terminarze dotyczą: 2. Ligi Kobiet (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska), 2. Ligi Mężczyzn (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska), 3. Ligi Mężczyzn, 4. Ligi Mężczyzn i 5. Ligi Mężczyzn.

15.09.2014
ULKS Kazanów pozyskał nowego sponsora Klub ULKS Kazanów zawarł współpracę z firmą P.H.U EXODUS ze Zwolenia. W minioną sobotę w siedzibie firmy nastąpiło uroczyste przekazanie dresów sportowych dla całego Klubu z Kazanowa.

14.09.2014
Derby Warszawy - I liga mężczyzn 18 września o godzinie 18:00 w drugiej kolejce pierwszej ligi mężczyzn grupa północna powalczą ze sobą dwa zespoły z Warszawy. Naprzeciw siebie w gościnnej hali przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, staną drużyny KS SPÓJNIA Warszawa i SCKiS HALS WADWICZ Warszawa.

14.09.2014
Zuzanna Rednowska i Adrian Tyburski wygrali I WTK Młodzików Zwycięstwem Zuzanny Rednowskiej (GLKS Nadarzyn) i Adriana Tyburskiego (SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo) zakończył się rozgrywany w Jabłonnie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.

13.09.2014
Lena Giermasińska i Dawid Budzich wygrali I WTK Skrzatów Zwycięstwem Leny Giermasińskiej (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Dawida Budzicha (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Jabłonnie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.

13.09.2014
Aleksandra Wojtczak i Jakub Miszkurka wygrali I WTK Kadetów Zwycięstwem Aleksandry Wojtczak (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Jakuba Miszkurki (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Jabłonnie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.

12.09.2014
W weekend: I cykl WTK w kategorii Skrzat, Kadet, Młodzik Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Skrzat i Kadet, dzień później w zmaganiach o zwycięstwo i cenne nagrody rzeczowe zagrają najlepsi Młodzicy z województwa mazowieckiego. Miejscem zmagań będzie hala sportowa Szkoły Podstawowej w Jabłonnie, przy ul. Szkolnej 2.