Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
21.09.2014
Katarzyna Bagrowska i Igor Misztal wygrali I WTK Juniorów Zwycięstwem Katarzyny Bagrowskiej (MLUKS NADWIŚLANIN Płock) i Igora Misztala (GLKS Nadarzyn) zakończył się rozgrywany w Wyszogrodzie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów.

19.09.2014
W weekend: I cykl WTK w kategorii Junior Na najbliższą niedzielę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa Publicznego Gimnazjum w Wyszogrodzie, przy ul. Niepodległości 11.

18.09.2014
Rozpoczął się kurs na sędziego tenisa stołowego Zgodnie z komunikatem organizacyjnym o godzinie 17:00 w dniu 18 września 2014 roku w Warszawie przy ul. Mokotowskiwej 24 rozpoczął się pierwszy dzień kurs na sędziego tenisa stołowego. W kursie udział biorą 3 panie, oraz 8 panów.

18.09.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 2. kolejka We miniony wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 2. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

17.09.2014
Zdjęcia drużyn uczestniczących w rozgrywkach ligowych Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego zaprasza do przesyłania cyfrowych zdjęć drużyn oraz zawodniczek i zawodników występujących w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez MZTS, które mają posłużyć jako uzupełnienie informacji o poszczególnych zespołach w obrębie nowego serwisu ligowego.

15.09.2014
Terminarze rozgrywek ligowych - I runda Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego opracował terminarze na 1. rundę rozgrywek drużynowych w sezonie 2014/2015. Terminarze dotyczą: 2. Ligi Kobiet (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska), 2. Ligi Mężczyzn (gr. mazowiecko-warmińsko-mazurska), 3. Ligi Mężczyzn, 4. Ligi Mężczyzn i 5. Ligi Mężczyzn.

15.09.2014
ULKS Kazanów pozyskał nowego sponsora Klub ULKS Kazanów zawarł współpracę z firmą P.H.U EXODUS ze Zwolenia. W minioną sobotę w siedzibie firmy nastąpiło uroczyste przekazanie dresów sportowych dla całego Klubu z Kazanowa.

14.09.2014
Derby Warszawy - I liga mężczyzn 18 września o godzinie 18:00 w drugiej kolejce pierwszej ligi mężczyzn grupa północna powalczą ze sobą dwa zespoły z Warszawy. Naprzeciw siebie w gościnnej hali przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, staną drużyny KS SPÓJNIA Warszawa i SCKiS HALS WADWICZ Warszawa.

14.09.2014
Zuzanna Rednowska i Adrian Tyburski wygrali I WTK Młodzików Zwycięstwem Zuzanny Rednowskiej (GLKS Nadarzyn) i Adriana Tyburskiego (SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo) zakończył się rozgrywany w Jabłonnie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików.

13.09.2014
Lena Giermasińska i Dawid Budzich wygrali I WTK Skrzatów Zwycięstwem Leny Giermasińskiej (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Dawida Budzicha (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Jabłonnie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.

13.09.2014
Aleksandra Wojtczak i Jakub Miszkurka wygrali I WTK Kadetów Zwycięstwem Aleksandry Wojtczak (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Jakuba Miszkurki (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Jabłonnie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.

12.09.2014
W weekend: I cykl WTK w kategorii Skrzat, Kadet, Młodzik Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Skrzat i Kadet, dzień później w zmaganiach o zwycięstwo i cenne nagrody rzeczowe zagrają najlepsi Młodzicy z województwa mazowieckiego. Miejscem zmagań będzie hala sportowa Szkoły Podstawowej w Jabłonnie, przy ul. Szkolnej 2.

12.09.2014
Decyzja Zarządu MZTS ws. wprowadzenie plastikowych piłeczek Zarząd Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego, na mocy decyzji podjętej na ostatnim posiedzeniu Zarządu MZTS, wprowadza obowiązek gry piłeczki plastikowymi tylko w Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych Seniorów. W pozostałych turniejach oraz rozgrywkach ligowych obowiązek gry plastikowymi piłeczkami został ustalony od dnia 8 lutego 2015 roku.

12.09.2014
Zaproszenie na kurs na sędziego tenisa stołowego Kolegium Sędziów oraz Wydziału Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zapraszają do wzięcia udziału w kursie sędziowskim organizowany przez Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego. Ukończenie kursu oraz pozytywne zaliczenie egzaminu końcowego umożliwi m.in. sędziowanie na szczeblu wojewódzkim rozgrywek z cyklu WTK oraz rozgrywek ligowych organizowanych przez MZTS.

12.09.2014
Nowa strona internetowa MZTS Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego ma przyjemność zaprezentować nową odsłonę oficjalnej strony internetowej.