Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
13.09.2014
Lena Giermasińska i Dawid Budzich wygrali I WTK Skrzatów Zwycięstwem Leny Giermasińskiej (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Dawida Budzicha (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) zakończył się rozgrywany w Jabłonnie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów.

13.09.2014
Aleksandra Wojtczak i Jakub Miszkurka wygrali I WTK Kadetów Zwycięstwem Aleksandry Wojtczak (ULKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Jakuba Miszkurki (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Jabłonnie, I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów.

12.09.2014
W weekend: I cykl WTK w kategorii Skrzat, Kadet, Młodzik Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Skrzat i Kadet, dzień później w zmaganiach o zwycięstwo i cenne nagrody rzeczowe zagrają najlepsi Młodzicy z województwa mazowieckiego. Miejscem zmagań będzie hala sportowa Szkoły Podstawowej w Jabłonnie, przy ul. Szkolnej 2.

12.09.2014
Decyzja Zarządu MZTS ws. wprowadzenie plastikowych piłeczek Zarząd Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego, na mocy decyzji podjętej na ostatnim posiedzeniu Zarządu MZTS, wprowadza obowiązek gry piłeczki plastikowymi tylko w Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych Seniorów. W pozostałych turniejach oraz rozgrywkach ligowych obowiązek gry plastikowymi piłeczkami został ustalony od dnia 8 lutego 2015 roku.

12.09.2014
Zaproszenie na kurs na sędziego tenisa stołowego Kolegium Sędziów oraz Wydziału Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zapraszają do wzięcia udziału w kursie sędziowskim organizowany przez Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego. Ukończenie kursu oraz pozytywne zaliczenie egzaminu końcowego umożliwi m.in. sędziowanie na szczeblu wojewódzkim rozgrywek z cyklu WTK oraz rozgrywek ligowych organizowanych przez MZTS.

12.09.2014
Nowa strona internetowa MZTS Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego ma przyjemność zaprezentować nową odsłonę oficjalnej strony internetowej.