Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
13.11.2014
W weekend: II cykl WTK w kategorii Junior Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowany został II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategoriach Junior, miejscem zmagań będzie hala sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji Warszawa Targówek przy ul. M. Ossowskiego 25.

12.11.2014
Rankingi indywidualne po I cyklu Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego przedstawia rankingi indywidualne i klubowe po zakończonym I cyklu Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych we wszystkich kategoriach wiekowych.

12.11.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 7. kolejka We wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 7. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

11.11.2014
Debry Mazowsza - 1 liga mężczyzn 15 listopada o godzinie 14:00 w ósmej kolejce pierwszej ligi mężczyzn grupa północna zagrają ze sobą dwa zespoły z województwa mazowieckiego. Naprzeciw siebie w siedleckiej hali przy ul. Prusa 6, staną drużyny MKS POGOŃ Siedlce i GLKS Nadarzyn.

10.11.2014
XV Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy 2014 roku Do niedzieli 28 listopada, stowarzyszenia kultury fizycznej działające na terenie m.st. Warszawy mogą zgłaszać kandydatury sportowców do udziału w XV Plebiscycie na Najlepszych Sporowców Warszawy. Aplikacje powinny dotyczyć sportowców z wybitnymi rezultatami osiągniętymi w roku 2014.

09.11.2014
11 listopada 2014 roku na sportowo W Narodowe Święto Niepodległości zapraszamy do spędzenia czasu przy stole do tenisa stołowego. 11 listopada 2014 roku organizowane są trzy duże turnieje tenisa stołowego: Varsoviada, Turniej z okazji Święta Niepodległości oraz Ogólnopolskie Grand Prix Turniejów Rodzinnych.

08.11.2014
Znamy Mistrzów Mazowsza Drużynowego Turnieju Uczniowskiego o Puchar Prezesa MZTS Zwycięstwem MLUKS NADWIŚLANIN Płock, GLKS Nadarzyn w kategorii żaków i UKS RETURN Piaseczno oraz SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo w kategorii młodzików zakończyły się Mistrzostwa Mazowsza Drużynowego Turnieju Uczniowskiego o Puchar Prezesa Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego.

07.11.2014
W weekend: Mistrzostwa Mazowsza Drużynowego Turnieju Uczniowskiego o Puchar Prezesa MZTS Na najbliższą sobotę w kalendarzu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego zaplanowane zostały Mistrzostwa Mazowsza Drużynowego Turnieju Uczniowskiego, miejscem zmagań będzie hala sportowa Szkoły Podstawowej im. Andrzej Grubby w Jeżewie koło Sierpca.

06.11.2014
Derby Mazowsza - I liga mężczyzn 8 listopada o godzinie 16:00 w szóstej kolejce pierwszej ligi mężczyzn grupa północna zagrają ze sobą dwa zespoły z województwa mazowieckiego. Naprzeciw siebie w warszawskiej hali przy ul. Króla Maciusia 5, staną drużyny SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa i GLKS Nadarzyn.

03.11.2014
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki w SM: Zimny prysznic dla Torunia Trzech gier i 12 setów potrzebowała drużyna KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki, by pokonać KTS Energę-Manekin Toruń 3:0 w meczu 5. kolejki Wschodzący Białystok Superligi mężczyzn.

30.10.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 6. kolejka We wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 6. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

29.10.2014
Derby Mazowsza - ekstraklasa kobiet 31 października o godzinie 16:00 w siódmej kolejce Ekstraklasy kobiet zagrają ze sobą dwa zespoły z województwa mazowieckiego. Naprzeciw siebie w nadarzyńskiej hali przy ul. Żółwińskiej 41, staną drużyny GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn i SKTS Sochaczew.

27.10.2014
Bardzo dobry występ mazowieckich żaczek i żaków w 1. GPP Żaków Z pucharem za drugie miejsce z 1. Grand Prix Polski Żaczek i Żaków wróciła Amelia Kotarska (UKS RETURN Piaseczno). W pierwszej ósemce oprócz zawodniczki z podwarszawskiego Piaseczna zameldowali się Szymon Wiśniewski (KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki) i Filip Kostecki (GLKS Nadarzyn).

24.10.2014
Mazowieckie drużyny w programie TVP S.A. - Ekstraklasa kobiet - 5. kolejka We wtorek Telewizja Polska S.A., na antenie kanałów TVP Regionalna, wyemitowała premierowy magazyn "Ekstraklasa Kobiet", podsumowujący 5. kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej tenisa stołowego w kraju. Zapraszamy do obejrzenia materiału w wersji on-line.

23.10.2014
Agata Zakrzewska i Mikołaj Szaliński wygrali I WOM Kadetów Zwycięstwem Agaty Zakrzewskiej (SCKiS HALS Warszawa) i Mikołaja Szalińskiego (SCKiS HALS Warszawa) zakończył się rozgrywany w Warszawa, I cykl Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w relacji klubowej Kadetów.