Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
16.09.2018
Julia i Patryk zwycięzcami turniejów I GPM kategorii JUNIOR Julia CZUBAKOWSKA (MLUKS Nadwiślanin Płock) oraz Patryk PYŚK (KS Bogoria Grodzisk Maz.) zwyciężyli w turniejach I Grand Prix Mazowsza kategorii JUNIOR i wywalczyli tym samym bezpośredni awans na I Grand Prix Polski w tej kategorii wiekowej (28-30 września, Zielona Góra). Rozegrany w Wyszogrodzie turniej zgromadził 67 uczestników kategorii junior. Projekt jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

15.09.2018
I Młodzieżowy TTS o Puchar PZTS, Warszawa, 29 września Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w I Młodzieżowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 29 września w Warszawie w Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha 2A, w trzech kategoriach wiekowych: żak, młodzik i kadet. W zawodach mogą brać udział zawodnicy z licencjami PZTS oraz bez licencji. Zgłoszenia za pomocą karty zgłoszeniowej do dnia 28 września do godz. 19.00 na adres zgloszenia@mzts.pl, bądź w dniu zawodów na hali w godz. 8.30 - 9.30. Dla pierwszych stu zgłoszonych organizator zapewnia okolicznościowe koszulki. Każdy uczestnik otrzyma ciepły posiłek wraz z napojem. W trakcie zawodów przewidziano warsztaty - nauka zagrań serwisowych. Turniej jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

14.09.2018
Zaproszenie zespołów amatorów do MALTS 2018 Fundacja Czysty Sport zaprasza do udziału w drużynowych turniejach tenisa stołowego dla amatorów. Start w najbliższą niedzielę, 16 września, w warszawskiej hali przy ul. Solec o godzinie 10.00. Turnieje będą rozgrywane dwa razy w miesiącu, do grudnia. Łącznie przewidziane jest 8 spotkań. Drużyna powinna liczyć od trzech do pięciu osób. W poprzedniej edycji udział wzięło 10 ekip. W nowej edycji organizatorzy oczekują zwiększenia frekwencji i większej rywalizacji! Szczegóły na plakacie. Jednocześnie 29 września, pierwszymi zawodami w kategorii -24 (para deblowa nie może mieć więcej niż 24 lata), na Solcu rozpocznie się cykl sobotnich turniejów dla deblistów.

13.09.2018
GKTS Wiązowna wznawia rozgrywki Grand Prix Klub GKTS Wiązowna wznawia rozgrywki z cyklu Grand Prix po przerwie wakacyjnej. W minioną niedzielę odbył się 7. Turniej w tym roku. Zawody nadal cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gminy Wiązowna jak tez przyjezdnych zawodników z całego Mazowsza. Do zawodów finałowych w grudniu, tzw. TOP-16 pozostały do rozegrania jeszcze 4 turnieje. Organizatorzy zachęcają do udziału w następnych zawodach, które zaplanowane są na koniec września. Szczegóły wkrótce. Cykl turniejów jest wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

13.09.2018
O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wawer, 23 września SCKiS Hals Warszawa zaprasza na turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wawer. Zawody zostaną rozegrane w niedzielę 23 września w hali sportowej przy ul. Króla Maciusia 5 w Warszawie. Udział jest bezpłatny, a dla trzech najlepszych organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe. Start - godz. 9.00 kategorie do lat 12 (rocznik 2006 i młodsi) oraz 12-18 lat (rocznik 2000 i młodsi); godz. 12.00 kategorie Open Kobiety i Open Mężczyźni, Zapisy na miejscu. Kontakt: Andrzej Szeliński, tel. 660-740-393.

11.09.2018
Blisko 100 uczestników turnieju dla amatorów w Grodzisku W sobotę w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim, zainaugurowano sezon turniejem amatorskim. Pięć kategorii zgromadziło na starcie blisko 100 uczestników.

10.09.2018
Sukces sportowy i charytatywny 4. ARTENGO IKRTS Open Nowością podczas ARTENGO IKRTS Open 4. Turnieju tenisa stołowego, rozegranego 3 września 2018 r. w hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie były zawody ping-ponga. W trakcie imprezy FUNDACJA DZIECIOM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ zorganizowała zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnego sportowca, Tomasza Dudka, który w 2010 r. uległ bardzo ciężkiemu wypadkowi.

10.09.2018
Zaproszenie na turniej dla Patrycji, 16 września, Łomna Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów zaprasza na Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego - Gramy dla Patrycji. Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Czosnów Antoni Kręźlewicz. Cały dochód z turnieju zostanie przekazany na leczenie podopiecznej Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER - Patrycji Ciura.

10.09.2018
Nowa edycja GP Piaseczna, sobota 15 września Już 15 września w piaseczyńskiej sali GOSiR przy ul. Sikorskiego 20 rozpocznie się nowa edycja Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Rozgrywki skierowane są dla wszystkich chętnych niezależnie od poziomu zaawansowania. W turnieju wziąć mogą zarówno dzieci jak i dorośli. W osobnych kategoriach rywalizują amatorzy i profesjonaliści. Na wszystkich czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe lub finansowe. W zeszłym sezonie w zawodach wzięło udział łącznie prawie 350 uczestników a organizatorzy liczą na poprawę tego wyniku podczas tegorocznej edycji.

08.09.2018
Antonina i Borys zwyciężyli w I GMP kat. młodzik Antonina ZEMBOWICZ (KS Bogoria Grodzisk Maz.) i Borys MASSALSKI (UKS Return Piaseczno) wygrali I Grand Prix Mazowsza kategorii MŁODZIK, uzyskując tym samym awans do I Grand Prix Polski tej kategorii wiekowej. Zawody rozegrane w hali OSiR Targówek w Warszawie zgromadziły 72 uczestników. Turnieje są współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

06.09.2018
Mistrzostwa Mazowsza Amatorów w grze deblowej Fundacja Czysty Sport zaprasza w sobotę 8 września 2018 r. do Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie/ k. Warszawy na Mistrzostwa Mazowsza AMATORÓW w tenisie stołowym w grze deblowej, w różnych kategoriach wiekowych.

05.09.2018
Mazowieckie na Pingpongowym PGE Narodowym Choć liczył się sam udział, uczestnicy z województwa mazowieckiego mocno zaznaczyli swoją obecność na niewątpliwie największej imprezie tenisa stołowego w kraju, Pingpongowym PGE Narodowym. Zawodnicy MOZTS wygrali trzy z sześciu turniejów rozegranych w kategoriach żak, młodzik i kadet, sześcioro z nich stanęło na podium na Stadionie Narodowym. Gratulacje!

05.09.2018
Zaproszenie na konferencję Imperium Tenisa Stołowego Gildia Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w drugiej konferencji metodyczno-szkoleniowej "Imperium Tenisa Stołowego", która odbędzie się w niedzielę 9 września w parku rekreacyjno-sportowym fairPlayce w Poznaniu.

04.09.2018
W Łomnie zagrali na 100-lecie Niepodległości W niedzielę 26.08.2018 r. w Łomnie koło Warszawy odbył się turniej tenisa stołowego zorganizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Sportu w Gminie Czosnów oraz Komitet Społeczny na Rzecz Odbudowy Pomnika Niepodległości w Czosnowie "Orzeł".

28.08.2018
Zaproszenie na Amatorski Turniej TS, Grodzisk Maz., 8.09 Klub Sportowy Bogoria Grodzisk Mazowiecki po wakacjach otwiera nowy sezon. Idealną okazją do tego będzie Amatorski Turniej Tenisa Stołowego, który zostanie rozegrany 8 września w grodziskiej hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>