Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
05.06.2019
Podsumowanie sześciu turniejów GP Wiązowny 2019 W niedzielę 2 czerwca rozegrano szósty turniej Grand Prix Wiązowny 2019. Organizatorzy przedstawiają klasyfikacje i zdjęcia zwycięzców niedzielnych zawodów. Turnieje Grand Prix organizowane przez klub GKTS Wiązowna w 2019 roku są współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Wiązowna.

03.06.2019
IKRTS zaprasza na Innowacyjny Turniej (9 czerwca) IKRTS w Józefowie zaprasza do udziału w Innowacyjnym Turnieju Tenisa Stołowego. W programie gra deską, ręką niedominującą oraz deble. Przedsięwzięcie finansowane ze środków samorządu wojewódzkiego. Szczegóły na plakacie.

31.05.2019
Zaproszenie na TOP 12 GP Piaseczna, sobota 1 czerwca UKS Return Piaseczno zaprasza 1 czerwca na turniej tenisa stołowego TOP-12 Grand Prix Piaseczna. Udział mogą w nim wziąć zawodnicy znajdujący się na czołowych dwunastu pozycjach klasyfikacji generalnej. Tego dnia rozdane zostaną także pamiątkowe koszulki dla uczestników, którzy od września wystąpili we wszystkich 9 turniejach. Turniej jest współfinansowany ze środków Gminy Piaseczno.

28.05.2019
XIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Wiązowna, im. A. Grubby Gminny Klub Tenisa Stołowego Wiązowna serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków oraz zawodników tenisa stołowego na XIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Wiązowna w Tenisie Stołowym im. Andrzeja Grubby. Jak co roku GKTS stara się uczcić wybitnego trenera i najlepszego polskiego tenisistę stołowego - Andrzeja Grubbę. Turniej odbędzie się 8 czerwca (sobota) w hali SP w Wiązownie i będzie zakończeniem sezonu 2018/2019.

24.05.2019
Znamy zwycięzców Finału 64. MTTS Memoriału redaktora J.Strzałkowskiego Katarzyna RAJKOWSKA (SP Jeżewo), Adam SMOTER (NSP 47 Warszawa), Sylwia RAJKOWSKA (SP Jeżewo), Mateusz ZDOLIŃSKI (MKS Pogoń Siedlce), Daria DURALAK (IKTS Broń Radom) oraz Bartłomiej KAPTUROWSKI (SP 3 Gostynin) to zwycięzcy poszczególnych kategorii Finału 64. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego Memoriału redaktora Janusza Strzałkowskiego. W zawodach rozegranych w Gostyninie udział wzięlo 57 reprezentantów 18 szkół i klubów z terenu województwa mazowieckiego. Turniej współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Adama Struzika oraz pod patronatem medialnym redakcji Tygodnika Ciechanowskiego, Tygodnika Płockiego, Tygodnika Siedleckiego oraz portalu informacyjnego gostynin24.pl

23.05.2019
SKS 40 zaprasza na turniej w piątek 24 maja SKS 40 i Urząd Dzielnicy Praga – Południe m. st. Warszawy zapraszają na otwarte, cykliczne turnieje tenisa stołowego, pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Tomasza Kucharskiego – ZAGRAĆ MOŻE KAŻDY. Trzecie zawody odbędą się w piątek 24 maja 2019 roku o godzinie 17.45 na warszawskim Gocławiu (miejsce zawodów: sala sportowa w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 135, ul. Sylwestra Bartosika 5 (d. Przemyka). Zapisy w miejscu zawodów lub telefonicznie do godz. 17.30.

18.05.2019
Pingla Cup V edycja, 1-2 czerwca 2019 r. KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki, Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego wraz z instytucjami wspierającymi i sponsorami wydarzenia zapraszają do udziału w V edycji Pingla Cup. Impreza przeznaczona dla kategorii SKRZAT i ŻAK odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim w dniach 1-2 czerwca. W programie turnieje gier pojedynczych i podwójnych, warsztaty techniczne dla uczestników i psychologiczne dla rodziców.

15.05.2019
GP Piaseczna 2018/19 wkracza w decydującą fazę W najbliższą sobotę w piaseczyńskim GOSiR odbędzie się 9. turniej cyklu Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym, który będzie ostatnim turniejem eliminacyjnym do czerwcowych zawodów TOP-12. W finale imprezy prawo startu wywalczy sobie 12 najlepszych uczestników z każdej kategorii. Podczas zawodów rozegranych w kwietniu udział wzięło 146 uczestników w wieku od 7 do 65 lat.

09.05.2019
XX MP Radnych i Pracowników Samorządowych, 1 czerwca Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Gorzów Śląski zaprasza do udziału w XX Jubileuszowych Mistrzostwach Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w tenisie stołowym. Zawody odbędą się 1 czerwca 2019 r. w Gorzowie Śląskim. Szczegóły na plakacie. Zgłoszenia drogą mailową lub faksem do 25 maja (termin ostateczny).

08.05.2019
Zaproszenie na V i VI Grand Prix Wiązowny 2019 Gminny Klub Tenisa Stołowego Wiązowna serdecznie zaprasza na dwa ostatnie turnieje Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym przed przerwą wakacyjną. Najbliższy V Turniej odbędzie się 25 maja (sobota), natomiast VI Turniej rozegrany zostanie 2 czerwca (niedziela). Zawody w kategoriach młodzieżowych rozpoczynają się o g. 10.00, dla dorosłych o g. 12.30 w hali Szkoły Podstawowej w Wiązownie ul. Kościelna 20. Turnieje GP Wiązowny w 2019 roku są dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Wiązowna, dzięki czemu dla najlepszych czekają puchary, medale i dyplomy a Turniej Finałowy TOP 12 będzie obfitował w dodatkowe nagrody w postaci sprzętu sportowego.

02.05.2019
150 uczestników Otwartych Mistrzostw Makowa Maz. Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym, organizowane przez ULKS Macovia, z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W minioną sobotę 27 kwietnia w powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie Skłodowskiej zgromadziły 150 uczestników z aż czterech województw (mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego i łódzkiego). Aby wyłonić najlepszych rozegrano aż 310 gier.

02.05.2019
Półfinałowe potyczki Bogorii z Kolpingiem Na początku maja w półfinałach rozgrywek o mistrzostwo Polski Bogoria zmierzy się z PKS Kolping FRAC Jarosław. Rewanżowy mecz półfinału play-off zostanie rozegrany 5 maja o godzinie 17 w hali w Grodzisku Maz. przy ulicy Westfala 3a. Wcześniej, 3 maja Bogoria zmierzy się na wyjeździe z ekipą z Jarosławia. Zwycięzca dwumeczu awansuje do wielkiego finału LOTTO Superligi.

02.05.2019
III Ogólnopolski Rodzinny Festiwal TS, Kraśnik, 12 maja Szkolny Klub Tenisa Stołowego „Dwójka” Kraśnik zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim Festiwalu Rodzinnym Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki. Podczas imprezy, w niedzielę 12 maja w hali PSP nr 2 przy ul. Urzędowskiej 10 w Kraśniku, przewidziano rozgrywki w trzech kategoriach. Udział wraz z wyżywieniem dla uczestników całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia drogą e-mail do 10 maja. Szczegóły w komunikacie do pobrania.

29.04.2019
Milena i Mateusz mistrzami województwa kategorii ŻAK Milena MIRECKA (KS Bogoria Grodzisk Maz.) i Mateusz SAKOWICZ wywalczyli tytuły mistrzyni i mistrza województwa mazowieckiego kategorii SKRZAT 2019. Awans do Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej, obok jedenaściorga żaczek i żaków z woj. mazowieckiego, wywalczyli w turnieju eliminacyjnym: Emilka LASKOWSKA (ŁKS Promnik Łaskarzew), Antonina OSMOLAK (UKS ALFA Gostynin) oraz Jakub DOBOSZ (Bogoria) i Konrad BURAKOWSKI (UKS Return Piaseczno). Turnieje były współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

29.04.2019
Martyna i Jakub mistrzami województwa kat. SKRZAT Martyna ROJEK (MKS Pogoń Siedlce) i Jakub DOBOSZ (KS Bogoria Grodzisk Maz.) wywalczyli tytuły mistrzyni i mistrza województwa mazowieckiego kategorii SKRZAT 2019. Zawody mistrzowskie rozegrano w niedzielę 28 kwietnia w Nadarzynie. Wzięła w nich udział rekordowa w ostatnich latach liczba uczestników - 47. Już trzeci sezon sponsorem kategorii skrzat MOZTS jest Piekarnia Nadarzyn. Turniej był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>