Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

Bieżące informacje na temat drużyn i zawodników z województwa mazowieckiego
15.11.2017
Plejada gwiazd zjeżdża do Grodziska Mazowieckiego W 4. kolejce fazy grupowej ETTU Ligi Mistrzów, zespół Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki podejmie obrońcę tytułu Fakel Gazprom Oremburg. W drużynie z Rosji występują takie gwiazdy światowego tenisa stołowego jak Dima OVTCHAROV, Vladmimir SAMSONOV oraz Jun MIZUTANI. Mecz rozpocznie się o godz. 18.30 w piątek 24 listopada.

14.11.2017
Zaproszenie na turniej w Kazanowie, sobota, 18 listopada Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Kazanów zaprasza na turniej tenisa stołowego Szukamy Tenisowego Mistrza. Turniej otwarty zostanie rozegrany w sobotę od godziny 9.00 w trzech kategoriach: senior, weteran, amator (nie grający w lidze). Zawody finansowane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł, a dla każdego uczestnika przewidziany jest poczęstunek. Więcej szczegółów na plakacie.

13.11.2017
Szymon Wiśniewski drugi w II GPP kategorii młodzik Szymon WIŚNIEWSKI z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki wywalczył drugie miejsce w II Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików, zakończonym w niedzielę 12 listopada w Bilczy (woj. świętokrzyskie). Najlepszą zawodniczką MOZTS w turnieju młodziczek okazała się Zofia ŚLIWKA (Bogoria). Uprawnionych do startu w zawodach było 23 młodych zawodników z Mazowsza, z czego jedenaścioro zagrało w turniejach głównych.

12.11.2017
Krzysiek i Kusiński najlepsi w II WTK kategorii senior Paulina KRZYSIEK (GLKS Nadarzyn) i Marcin KUSIŃSKI (IKTS Broń Radom) triumfowali, odpowiednio, w turniejach kobiet i mężczyzn II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnym kategorii senior, rozegranego w Nadarzynie. Wśród kobiet pierwsze trójki uzupełniły także nadarzynianki, kolejno Aleksandra FALARZ i Wiktoria ZIEMKIEWICZ. Drugie miejsce w turnieju mężczyzn zajął Michał MURAWSKI (GKTS Wiązowna), trzecie - Jan OLEK (UKS Victoria Płock).

31.10.2017
Wyniki IX Grand Prix Wiązowny W niedzielę 29 października w Wiązownie rozegrano IX turniej Grand Prix Wiązowny w tenisie stołowym, zawody współfinansowane z budżetu Gminy Wiązowna. Nagrody rzeczowe ufundowała firma STYLDRUK.

31.10.2017
Zaproszenie na Grand Prix Piaseczna, 4 listopada W rozegranym 22 października drugim turnieju cyklu Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym udział wzięła rekordowa liczba 125 uczestników. Gościem specjalnym zawodów była dwukrotna mistrzyni Polski seniorek, Katarzyna Grzybowska-Franc. Czas na zapowiedź następnego turnieju w Piasecznie, który zostanie rozegrany już w sobotę, 4 listopada. Gościem specjalnym będzie aktualny wicemistrz Polski, wychowanek UKS Return Piaseczno, Marek Badowski.

29.10.2017
Troje reprezentantów MOZTS na podium GPP kat. senior Troje zawodników klubów zrzeszonych w Mazowieckim Okręgowym Związku Tenisa Stołowego stanęło na podium I Grand Prix Polski kategorii senior. Drugie miejsce wśród kobiet zajęła Klaudia KUSIŃSKA (GLKS Nadarzyn), miejsca 3-4. zajęli Katarzyna GRZYBOWSKA-FRANC (SKTS Sochaczew) i Piotr CHODORSKI (KS Spójnia Warszawa). W zawodach wzięło udział 28 zawodniczek i zawodników z województwa mazowieckiego.

28.10.2017
Zosia i Jacek najlepsi w II WTK kategorii Młodzik Zofia ŚLIWKA (KS Bogoria Grodzisk Maz.) oraz Jacek MITAS (KS Spójnia Warszawa) zwyciężyli w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodziczek i Młodzików rozegranym w podpłońskim Siedlinie. Drugie miejsca i awans do II Grand Prix Polski w tej kategorii wiekowej wywalczyli Wiktoria SZULC oraz Mikołaj JUREK (oboje SCKiS Hals Warszawa). Puchary dla najlepszych trójek ufundował wójt Gminy Płońsk, a nagrody firma Zielona Architektura Kinga Plutowska. W zawodach uczestniczyło 64 dzieci z 16 klubów zrzeszonych w MOZTS.

25.10.2017
Gostynin dwa razy, Siedlin i Warszawa triumfatorami mazowieckiego finału DTU Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie w kategorii dziewcząt młodszych i chłopców starszych, GUKS Orzeł Siedlin w kategorii chłopców młodszych i SCKiS Hals Warszawa w kategorii dziewcząt starszych to triumfatorzy Finału Wojewódzkiego Drużynowego Turnieju Uczniowskiego, eliminacji do finału ogólnopolskiego. Drużyny te uzyskały awans do rozgrywek szczebla krajowego. Rozegrany w środę w Jeżewie turniej, w dwóch kategoriach wiekowych zgromadził 14 zespołów.

24.10.2017
IX Grand Prix Wiązowny, niedziela 29 października GKTS Wiązowna zaprasza na IX Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2017. Zawody odbędą się 29 października (niedziela) w Hali ZS-G w Wiązownie, ul. Kościelna 20. Kategorie: szkoła podstawowa, dziewczęta, gimnazjum/szkoła średnia, amator, open. Zapisy w dniu zawodów przed rozpoczęciem poszczególnych kategorii lub telefonicznie. Szczegóły na plakacie.

22.10.2017
Agata druga w Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów W zakończonym w niedzielę w Brzegu Dolnym I Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów drugie miejsce wśród dziewcząt wywalczyła Agata ZAKRZEWSKA z SCKiS Hals Warszawa. 18. miejsce zajął najlepszy z mazowieckich juniorów Jakub MISZKURKA (Hals). Kluby MOZTS reprezentowały łącznie 24 osoby, które zagrały w turniejach głównych i eliminacyjnych.

20.10.2017
Zaproszenie na rodzinny NADARZYN CUP Sekcja tenisa stołowego GLKS Nadarzyn zaprasza na turniej rodzinny NADARZYN CUP. Impreza odbędzie się 9 grudnia 2017 roku w hali Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie przy ul. Żółwińskiej 41. Początek o godzinie 10.00. Zapisy do piatku 8 grudnia do 20.00 u trenera Piotra Napiórkowskiego (tel.: 604 100 820). W wyjątkowych przypadkach zapisy pół godziny przed rozpoczęciem gier. Turniej ma charakter sportowo-rekreacyjny. Przewidziano atrakcyjne nagrody w różnych kategoriach. Celem imprezy jest integrowanie środowiska i popularyzacja naszego sportu. Serdecznie zapraszamy!

20.10.2017
Liga Mistrzów wraca na Westfala Po raz pierwszy w tym sezonie Liga Mistrzów zawita do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim. 26 października przeciwnikiem Bogorii będzie finalista Ligi Mistrzów z 2016 roku AS Pontoise Cergy. Po dwóch kolejkach tegorocznej edycji Champions League, zarówno jedna jak i druga drużyna mają dwie porażki. Ekipa która wygra to spotkanie przedłuży swoje szansę na awans do ćwierćfinału tych elitarnych rozgrywek. Dlatego też, bardzo ważne będzie wsparcie kibiców i gorący doping w tym dniu.

17.10.2017
Zaproszenie na Grand Prix Piaseczna, 22 października Już w niedzielę, 22-go października nadarzy się kolejna okazja do rywalizacji przy pingpongowych stołach, na drugi turniej z cyklu Grand Prix Piaseczna w sezonie 2017/2018 zaprasza UKS Return Piaseczno. Będzie można, jak zwykle, liczyć na sporą dawkę tenisa stołowego, atrakcyjne nagrody dla najlepszych, losowanie gadżetów. Gościem specjalnym zawodów będzie dwukrotna mistrzyni Polski Katarzyna GRZYBOWSKA-FRANC.

11.10.2017
GKTS Wiązowna zaprasza na VIII Grand Prix GKTS Wiązowna zaprasza na VIII Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym 2017. Zawody odbędą się 14 października (sobota) w Hali ZS-G w Wiązownie, ul. Kościelna 20. Kategorie: szkoła podstawowa, dziewczęta, gimnazjum/szkoła średnia, amator, open. Zapisy w dniu zawodów przed rozpoczęciem poszczególnych kategorii lub telefonicznie. Szczegóły na plakacie.

<< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>