Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rozgrywki indywidualne » Medaliści Mistrzostw Województwa

Medaliści Mistrzostw Województwa » 2007/2008

Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego
  Klub Sportowy Łącznie
1. GLKS Nadarzyn 7 6 9 22
2. GOSiR Piaseczno 6 4 2 12
3. KS SPÓJNIA Warszawa 5 2 3 10
4. KS TUR-BOGORIA Grodziska Mazowiecki 4 1 4 9
5. MKS POGOŃ Siedlce 3 - 2 5
6. SSC HALS-STS Wawer Warszawa 2 2 - 4
7. SKS 40 Warszawa 1 5 3 9
8. UKS BIELANY 273 Warszawa 1 2 - 3
9. ULKS START Zamienie 1 - -  1
10. GKTS Wiązowna - 3 - 3
11. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie - 2 1 3
  SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo - 2 1 3
12. SPTS PRO-FUTURO Łomianki - 1 -  1
13. RKS MARYMONT Warszawa - - 2 2
14. UKS ALFA Gostynin - - 1 1
  MLUKS NADWIŚLANIN Płock - - 1  1
  KTS ESKA Warszawa - - 1 1

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Seniorów
Nadarzyn, 23 lutego 2008 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Adrianna Szulc
(GLKS Nadarzyn)
Elżbieta Matan
(SKS 40 Warszawa)
Katarzyna Sabat
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Artur Daniel
(TUR-BOGORIA Grodzisk Maz.)
Aleksander Wieteska
(GLKS Nadarzyn)
Jacek Szachnowski
(SKS 40 Warszawa)
Gra podwójna
kobiet
Katarzyna Sabat
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Katarzyna Barańska
(GOSiR Piaseczno)
Oktawia Karkoszka
(GLKS Nadarzyn)
Elżbieta Matan
(SKS 40 Warszawa)
Sandra Wabik
(GLKS Nadarzyn)
Olga Szymańska
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
mężczyzn 
Artur Kalita
(SSC HALS-STS Wawer)
Grzegorz Janczewski
(SSC HALS-STS Wawer)
Adam Szatecki
(SSC HALS-STS Wawer)
Marcin Kawka
(SSC HALS-STS Wawer)
Aleksander Wieteska
(GLKS Nadarzyn)
Piotr Witkowski
(GLKS Nadarzyn)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzieżowców
Warszawa, 28 lutego 2008 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Oktawia Karkoszka
(GLKS Nadarzyn)
Elżbieta Matan
(SKS 40 Warszawa)
Sylwia Karlińska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Andrzej Sas
(SKS 40 Warszawa)
Marcin Starczyński
(GLKS Nadarzyn)
Damian Świerczek
(KTS ESKA Warszawa)
Gra podwójna
mężczyzn 
Marcin Starczyński
(GLKS Nadarzyn)
Michał Lengiewicz
(UKS BIELANY 273 Warszawa)
Kamil Czerkies
(SPTS PRO-FUTURO Łomianki)
Kamil Sitek
(GKTS Wiązowna)
Michał Markowski
(RKS MARYMONT Warszawa)
Stefan Wójcik
(RKS MARYMONT Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Juniorów
Nadarzyn, 20 kwietnia 2008 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Katarzyna Barańska
(GOSIR Piaseczno)
Sylwia Składanek
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Magdalena Mazur
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Hubert Byszewski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Robert Najwer
(SKS 40 Warszawa)
Kamil Tomaszuk
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
kobiet
Sylwia Składanek
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Katarzyna Barańska
(GOSIR Piaseczno)
Magdalena Mazur
(GLKS Nadarzyn)
Agnieszka Zawadzka
(GLKS Nadarzyn)
Marzena Biaduń
(MKS POGOŃ Siedlce)
Paulina Wojciuk
(MKS POGOŃ Siedlce)
Gra podwójna
mężczyzn 
Bartosz Boreta
(MKS POGOŃ Siedlce)
Sylwester Puchalski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Tadeusz Kudryk
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Maciej Brodzki
(SKS 40 Warszawa)
Michał Tokarski
(SKS 40 Warszawa)
Paweł Krawczyk
(SKS 40 Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Kadetów
Nadarzyn, 20 kwietnia 2008 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Dominika Konofał
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Nowocin
(GLKS Nadarzyn)
Zuzanna Samsel
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Maciej Święcicki
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Mikołaj Werecki
(GOSiR Piaseczno)
Antoni Witkowski
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
kobiet
Katarzyna Nowocin
(GLKS Nadarzyn)
Dominika Konofał
(GLKS Nadarzyn)
Ewelina Brygier
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
Magdalena Ogrodniczak
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
Zuzanna Samsel
(GLKS Nadarzyn)
Patrycja Banasik
(GOSiR Piaseczno)
Gra podwójna
mężczyzn 
Maciej Święcicki
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Daniel Draczka
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Tomasz Purwin
(GKTS Wiązowna)
Mateusz Stawikowski
(GKTS Wiązowna)
Kamil Jędrasik
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Adam Białek
(KS TUR-BOGORIA Grodzisk Maz.)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzików
Piasczno, 27 kwietnia 2008 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Karolina Komosińska
(GOSiR Piaseczno)
Agnieszka Banasik
(GOSiR Piaseczno)
Marta Banaszek
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Marcin Sankowski
(KS TUR-BOGORIA Grodzisk Maz.)
Patryk Zatówka
(KS TUR-BOGORIA Grodzisk Maz.)
Mikołaj Kamiński
(KS TUR-BOGORIA Grodzisk Maz.)
Gra podwójna
kobiet
Karolina Komosińska
(GOSiR Piaseczno)
Agnieszka Banasik
(GOSiR Piaseczno)
Marta Banaszek
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Aleksandra Widyńska
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Natalia Brzuziek
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
Lidia Durmaj
(UKS ALFA Gostynin)
Gra podwójna
mężczyzn 
Mikołaj Kamiński
(KS TUR-BOGORIA Grodzisk Maz.)
Mateusz Majszczyk
(ULKS START Zamienie)
Mateusz Pawlik
(UKS BIELANY 273 Warszawa)
Paweł Adamczyk
(UKS BIELANY 273 Warszawa)
Marcin Sankowski
(KS TUR-BOGORIA Grodzisk Maz.)
Patryk Zatówka
(KS TUR-BOGORIA Grodzisk Maz.)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Żaków
Piaseczno, 30 marca 2008 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Barbara Józefiak
(GLKS Nadarzyn)
Monika Klimczak
(GOSIR Piaseczno)
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Patryk Zatówka
(KS TUR-BOGORIA Grodzisk Maz.)
Marek Badowski
(GOSIR Piaseczno)
Aleksander Werecki
(GOSIR Piaseczno)

Opracowanie: Agata Biesaga | Na podstawie: MOZTS