Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rozgrywki indywidualne » Medaliści Mistrzostw Województwa

Medaliści Mistrzostw Województwa » 2008/2009

Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego
  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Seniorów
Nadarzyn, 22 lutego 2009 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Klaudia Kusińska
(GLKS Nadarzyn)
Sandra Wabik
(GLKS Nadarzyn)
Magdalena Szczerkowska
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Zbigniew Grześlak
(GLKS Nadarzyn)
Szymon Malicki
(GLKS Nadarzyn)
Aleksander Wieteska
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
kobiet
Magdalena Szczerkowska
(GLKS Nadarzyn)
Klaudia Kusińska
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Sabat
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Magdalena Mazur
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Barańska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Katarzyna Nowocin
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
mężczyzn 
Zbigniew Grześlak
(GLKS Nadarzyn)
Szymon Malicki
(GLKS Nadarzyn)
Adam Szatecki
(SSCK HALS Wawer Warszawa)
Grzegorz Janczewski
(SSCK HALS Wawer Warszawa)
Krzysztof Zieliński
(GLKS Nadarzyn)
Aleksander Wieteska
(GLKS Nadarzyn)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzieżowców
Warszawa, 27 marca 2009 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Adrianna Szulc
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Barańska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Oktawia Karkoszka
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Marcin Fejcak
(niestowarzyszony)
Andrzej Sas
(SKS 40 Warszawa)
Kamil Sitek
(GKTS Wiązowna)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Juniorów
Nadarzyn, 22 marca 2009 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Sylwia Składanek
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Dominika Konofał
(GLKS Nadarzyn)
Patrycja Banasik
(GOSiR Piaseczno)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Hubert Byszewski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Krzysztof Zieliński
(GLKS Nadarzyn)
Jakub Wlizło
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
kobiet
Sylwia Składanek
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Dominika Konofał
(GLKS Nadarzyn)
Patrycja Banasik
(GOSiR Piaseczno)
Aleksandra Bogusz
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Marta Marszałkiewicz
(KTS BROŃ Radom)
Agnieszka Przybyś
(KTS BROŃ Radom)
Gra podwójna
mężczyzn 
Jan Olek
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Daniel Draczka
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Adam Lorens
(KS ATS Warszawa)
Mateusz Niedzielski
(KS ATS Warszawa)
-
-
-
-

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Kadetów
Nadarzyn, 22 marca 2009 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Karolina Komosińska
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Nowocin
(GLKS Nadarzyny)
Sandra Wabik
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Marcin Sankowski
(KS TUR-BOGORIA Grodzisk Maz.)
Mikołaj Kamiński
(GLKS Nadarzyn)
Antoni Witkowski
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
kobiet
Zuzanna Samsel
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Nowocin
(GLKS Nadarzyn)
Ewa Bielak
(KTS BROŃ Radom)
Katarzyna Osińska
(KTS BROŃ Radom)
Sandra Wabik
(GLKS Nadarzyn)
Karolina Komosińska
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
mężczyzn 
Mikołaj Kamiński
(GLKS Nadarzyn)
Antoni Witkowski
(GLKS Nadarzyn)
Mikołaj Werecki
(GOSiR Piaseczno)
Marcin Sankowski
(KS TUR-BOGORIA Grodzisk Maz.)
Karol Latuszek
(MLKS JÓZEFOVIA Józefów)
Kamil Smoliński
(MLKS JÓZEFOVIA Józefów)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzików
Płock, 26 kwietnia 2009 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Aleksandra Lau
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Gra podwójna
kobiet
Aleksandra Paziewska
(KS Puznówka 1996)
Dominika Rosłaniec
(KS Puznówka 1996)
Aleksandra Lau
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Sylwia Szelkowska
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Gra podwójna
mężczyzn 
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Żaków
Piaseczno, 4 kwietnia 2009 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWISLANIN Płock)
Klaudia Rokicka
(KS PUZNÓWKA 1996 Puznówka)
Klaudia Ciesielska
(KS OŻAROWIANKA Ożarów Maz.)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Aleksander Werecki
(GOSIR Piaseczno)
Kamil Wojtkowski
(SL SALOS Sokołów Podlaski)
Piotr Ogrodnik
(MLUKS Wąsewo)

Opracowanie: Agata Biesaga | Na podstawie: MOZTS