Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rozgrywki indywidualne » Medaliści Mistrzostw Województwa

Medaliści Mistrzostw Województwa » 2009/2010

Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego
  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Seniorów
Nadarzyn, 28 lutego 2010 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Katarzyna Sabat-Kamyk
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Katarzyna Barańska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Dominika Dąbrowska
(JBB GLUKS START Łyse)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Zbigniew Grześlak
(GLKS Nadarzyn)
Cezary Walichnowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Artur Kalita
(SCK HALS Warszawa)
Gra podwójna
kobiet
Katarzyna Barańska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Sylwia Składanek
(KS SPÓJNIA Warszaway)
Dominika Konofał
(GLKS Nadarzyn)
Zuzanna Samsel
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Osińska
(KTS BROŃ Radom)
Katarzyna Bielak
(KTS BROŃ Radom)
Gra podwójna
mężczyzn 
Zbigniew Grześlak
(GLKS Nadarzyn)
Aleksander Wieteska
(GLKS Nadarzyn)
Andrzej Ochal
(GKTS Wiązowna)
Mateusz Stawikowski
(GKTS Wiązowna)
Cezary Walichnowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Przemysław Sałaciński
(KS SPÓJNIA Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzieżowców
Wiązowna, 10 marca 2010 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Katarzyna Barańska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Olga Kołakowska
(UKS RETURN Piaseczno)
-
-
Gra pojedyncza
mężczyzn
Andrzej Sas
(SKS 40 Warszawa)
Kamil Sitek
(GKTS Wiązowna)
Mateusz Niedzielski
(KS ATS Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Juniorów
, 2010 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Gra podwójna
kobiet
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Gra podwójna
mężczyzn 
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Kadetów
Wyszogród, 25 kwietnia 2010 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Aleksandra Lau
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Patrycja Piętka
(GKTS Wiązowna)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Gra podwójna
kobiet
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Aleksandra Lau
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Sylwia Szelkowska
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Gra podwójna
mężczyzn 
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzików
Wyszogród, 25 kwietnia 2010 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Monika Klimczak
(SCKiS Hals Warszawa)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Gra podwójna
kobiet
Beata Kogut
(MKS Pogoń Siedlce)
Wiktoria Ziemkiewicz
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Monika Klimczak
(SCKiS Hals Warszawa)
Magdalena Przesmycka
(SCKiS Hals Warszawa)
Dominika Rosłaniec
(KS Puznówka 1996)
Karolina Nowak
(KS Puznówka 1996)
Gra podwójna
mężczyzn 
Aleksander Werecki
(UKS Return Piaseczno)
Marek Badowski
(UKS Return Piaseczno)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Żaków
Jeżewo, 6 marca 2010 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Wiktoria Ziemkiewicz
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Milena Kacprzak
(UKS BIELANY 273 Warszawa)
Maria Saganowska
(UKS BIELANY 273 Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Aleksander Werecki
(UKS RETURN Piaseczno)
Adrian Majchrzak
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
Kacper Modelewski
(UKS PAŁAC MLODZIEŻY Warszawa)

Opracowanie: Agata Biesaga | Na podstawie: MOZTS