Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rozgrywki indywidualne » Medaliści Mistrzostw Województwa

Medaliści Mistrzostw Województwa » 2010/2011

Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego
  Klub Sportowy Łącznie
1.  GLKS Nadarzyn 8 8 3 17
2.  MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5 2 1 8
3.  KS SPÓJNIA Warszawa 4 4 5 13
4.  UKS RETURN Piaseczno 4 1 4 9
5.  SCS HALS Warszawa 3 1 2 6
6.  MKS POGOŃ Siedlce 2 3 1 6
7.  SKS 40 Warszawa 1 1 1 3
8.  KS PUZNÓWKA 1996 1 - 2 3
9.  UOLKA Ostrów Maz. - 2 - 2
10.  GKTS Wiązowna - 1 2 3
11.  KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki - 1 1 2
  GLUKS START Łyse - 1 1 2
13.  ULKS TĘCZA Budki Piaseckie - 1 - 1
  UKS LUPUS KABATY Warszawa - 1 - 1
15.  UKS ALFA Gostynin - - 2 2
16.  UKS BIELANY 273 Warszawa - - 1 1
  KS ATS Warszawa - - 1 1

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Seniorów
Nadarzyn, 13 lutego 2011 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Katarzyna Barańska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Sylwia Składanek
(GLUKS START Łyse)
Natalia Cięszczyk
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Zbigniew Grześlak
(GLKS Nadarzyn)
Antoni Witkowski
(GLKS Nadarzyn)
Jan Olek
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra podwójna
kobiet
Natalia Cięszczyk
(GLKS Nadarzyn)
Dominika Konofał
(GLKS Nadarzyn)
Małgorzata Kowalska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Katarzyna Barańska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Sylwia Składanek
(GLUKS START Łyse)
Patrycja Banasik
(UKS RETURN Piaseczno)
Gra podwójna
mężczyzn 
Artur Kalita
(SCK HALS Warszawa)
Grzegorz Janczewski
(SCK HALS Warszawa)
Zbigniew Grześlak
(GLKS Nadarzyn)
Antoni Witkowski
(GLKS Nadarzyn)
Paweł Barnaś
(SKS 40 Warszawa)
Tomasz Makowski
(SCK HALS Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzieżowców
Warszawa, 6 marca 2011 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Katarzyna Barańska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Robert Najwer
(SKS 40 Warszawa)
Przemysław Sałaciński
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Jan Olek
(KS SPÓJNIA Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Juniorów
Warszawa, 16 kwietnia 2011 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Patrycja Banasik
(UKS RETURN Piaseczno)
Sylwia Borkowska
(MKS POGOŃ Siedlce)
Zuzanna Samsel
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Antoni Witkowski
(GLKS Nadarzyn)
Mikołaj Kamiński
(GLKS Nadarzyn)
Daniel Draczka
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra podwójna
kobiet
Dominika Konofał
(GLKS Nadarzyn)
Zuzanna Samsel
(GLKS Nadarzyn)
Sylwia Borkowska
(MKS POGOŃ Siedlce)
Agata Boimska
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
Dominika Rębelska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Patrycja Banasik
(UKS RETURN Piaseczno)
Gra podwójna
mężczyzn 
Antoni Witkowski
(GLKS Nadarzyn)
Daniel Draczka
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Mikołaj Kamiński
(GLKS Nadarzyn)
Piotr Lichocki
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Damian Krawczyk
(GKTS Wiązowna)
Tomasz Purwin
(KS ATS Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Kadetów
Wyszogród, 27 marca 2011 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Dominika Rosłaniec
(KS PUZNÓWKA 1996)
Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Patrycja Piętka
(GKTS Wiązowna)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Rafał Piasecki
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Tomasz Tomaszuk
(MKS POGOŃ Siedlce)
Bartosz Lebrecht
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
kobiet
Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Sylwia Szelkowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Patrycja Piętka
(GKTS Wiązowna)
Monika Jałowiecka
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Lidia Durmaj
(UKS ALFA Gostynin)
Anna Zawitowska
(UKS ALFA Gostynin)
Gra podwójna
mężczyzn 
Tomasz Tomaszuk
(MKS POGOŃ Siedlce)
Kamil Kurowski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Marek Badowski
(UKS RETURN Piaseczno)
Piotr Stępiński
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Jakub Folwarski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Rafał Piasecki
(KS SPÓJNIA Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzików
Nadarzyn, 10 kwietnia 2011 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Anna Wereszczaka
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Aleksander Werecki
(UKS RETURN Piaseczno)
Piotr Ogrodnik
(UOLKA Ostrów Maz.)
Maciej Kotarski
(UKS RETURN Piaseczno)
Gra podwójna
kobiet
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Anna Wereszczaka
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Eliza Brzęczek
(GLKS Nadarzyn)
Łucja Rokicka
(KS PUZNÓWKA 1996)
Klaudia Rokicka
(KS PUZNÓWKA 1996)
Gra podwójna
mężczyzn 
Aleksander Werecki
(UKS RETURN Piaseczno)
Dominik Borowski
(UKS RETURN Piaseczno)
Rafał Sztuka
(SKS 40 Warszawa)
Piotr Ogrodnik
(UOLKA Ostrów Maz.)
Adrian Majchrzak
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Maciej Kotarski
(UKS RETURN Piaseczno)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Żaków
Warszawa, 12 marca 2011 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Eliza Brzęczek
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Paruszewska
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Paulina Molska
(UKS BIELANY 273 Warszaway)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Mikołaj Szaliński
(SCK HALS Warszawa)
Jakub Miszkurka
(SCK HALS Warszawa)
Kasper Gutowski
(SCK HALS Warszawa)

Opracowanie: Agata Biesaga | Na podstawie: MOZTS