Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rozgrywki indywidualne » Medaliści Mistrzostw Województwa

Medaliści Mistrzostw Województwa » 2011/2012

Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego
  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Seniorów
Nadarzyn, 19 lutego 2012 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Olga Szymańska
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Barańska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Monika Żbikowska
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Zbigniew Grześlak
(GLKS Nadarzyn)
Tomasz Makowski
(SSCK HALS Warszawa)
Michał Bańkosz
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
kobiet
Karolina Tokarczyk
(GLKS Nadarzyn)
Zuzanna Samsel
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Anna Wereszczaka
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Małgorzata Kowalska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Katarzyna Barańska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra podwójna
mężczyzn 
Antoni Witkowski
(GLKS Nadarzyn)
Michał Bańkosz
(GLKS Nadarzyn)
Zbigniew Grześlak
(GLKS Nadarzyn)
Maciej Karmoliński
(KS ATS Warszawa)
Paweł Barnaś
(KTS BROŃ Radom)
Paweł Glegoła
(KTS BROŃ Radom)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzieżowców
Warszawa, 14 marca 2012 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Jan Olek
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Michał Wierzchowski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Daniel Draczka
(KS SPÓJNIA Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Juniorów
Piaseczno, 22 kwietnia 2012 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Patrycja Piętka
(GKTS Wiązowna)
Katarzyna Osińska
(KTS BROŃ Radom)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Jakub Folwarski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Rafał Piasecki
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Mikołaj Kamiński
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
kobiet
Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Sylwia Szelkowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Sylwia Szelkowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Justyna Tusień
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Gra podwójna
mężczyzn 
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Kadetów
Piaseczno, 21 kwietnia 2012 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Karolina Tokarczyk
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Beata Kogut
(MKS POGOŃ Siedlce)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Marek Badowski
(UKS RETURN Piaseczno)
Tomasz Tomaszuk
(MKS POGOŃ Siedlce)
Jakub Jędrzejczak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra podwójna
kobiet
Karolina Tokarczyk
(GLKS Nadarzyn)
Beata Kogut
(MKS POGOŃ Siedlce)
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Anna Wereszczaka
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Dominika Rosłaniec
(KS PUZNÓWKA 1996)
Monika Klimczak
(UKS RETURN Piaseczno)
Gra podwójna
mężczyzn 
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzików
Piaseczno, 1 kwietnia 2012 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Eliza Brzęczek
(GLKS Nadarzyn)
Agata Zakrzewska
(GKTS Wiązowna)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Adrian Majchrzak
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Dawid Kobyliński
(MKS POGOŃ Siedlce)
Mikołaj Szaliński
(SSCK HALS Warszawa)
Gra podwójna
kobiet
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Gra podwójna
mężczyzn 
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)
Imię i nazwisko
(klub sportowy)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Żaków
Warszawa, 10 marca 2012 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Julia Więckowska
(SKS 40 Warszawa)
Milena Dyja
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
Wiktoria Rokicka
(KS PUZNÓWKA 1996)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Jakub Miszkurka
(SSCK HALS Warszawa)
Artur Michalczyk
(S BOGORIA Grodzisk Maz.)
Łukasz Sokołowski
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻYW Warszawa)

Opracowanie: Agata Biesaga | Na podstawie: MOZTS