Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rozgrywki indywidualne » Medaliści Mistrzostw Województwa

Medaliści Mistrzostw Województwa » 2012/2013

Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego
  Klub Sportowy Łącznie
1. GLKS Nadarzyn 7 1 3 11
2. SSCK HALS Warszawa 7 1 2 10
3. KS SPÓJNIA Warszawa 5 4 3 12
4. MKS POGOŃ Siedlce 5 2 3 10
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2 2 - 4
6. UKS RETURN Piaseczno 1 7 5 13 
7. KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki 1 3 5 9
8. SKS 40 Warszawa 1 - 3
9. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie - 3 - 3
10. UKS ALFA Gostynin - 2 - 2
11. UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa - 1 - 1
  KTS BROŃ Radom - 1 -
  UKS VICTORIA Płock - 1 -
  KS Wąsewo - 1 -
15. KS PUZNÓWKA 1996 - - 2
  KS OŻAROWNIAKA Ożarów Mazowiecki - - 2
  UKS BIELANY 273 Warszawa - - 1 1
18. UKS LUPUS Kabaty Warszawa - - 1

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Seniorów
Warszawa, 23 lutego 2013 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Alicja Leśniak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Katarzyna Nowocin
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Monika Żbikowska
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Marcin Kusiński
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Jakub Folwarski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Michał Krzyżanowski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Gra podwójna
kobiet
Olga Szymańska
(GLKS Nadarzyn)
Monika Żbikowska
(GLKS Nadarzyn)
Alicja Leśniak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Katarzyna Nowocin
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Małgorzata Kowalska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Agnieszka Wójcicka
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra podwójna
mężczyzn 
Grzegorz Janczewski
(SSCK HALS Warszawa)
Maciej Pietkiewicz
(SSCK HALS Warszawa)
Marek Badowski
(UKS RETURN Piaseczno)
Maciej Karmoliński
(UKS RETURN Piaseczno)
Paweł Barnaś
(SKS 40 Warszawa)
Aleksander Wieteska
(SSCK HALS Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzieżowców
Warszawa, 6 marca 2013 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Alicja Leśniak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Marta Marszałkiewicz
(KTS BROŃ Radom)
Justyna Tusień
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Jan Olek
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Przemysław Sałaciński
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Antoni Witkowski
(GLKS Nadarzyn)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Juniorów
Warszawa, 21 kwietnia 2013 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Beata Kogut
(MKS POGOŃ Siedlce)
Monika Klimczak
(UKS RETURN Piaseczno)
Patrycja Piętka
(SSCK HALS Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Jakub Folwarski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Tomasz Tomaszuk
(MKS POGOŃ Siedlce)
Marek Badowski
(UKS RETURN Piaseczno)
Gra podwójna
kobiet
Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Sylwia Szelkowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Anna Zawitowska
(UKS ALFA Gostynin)
Lidia Durmaj
(UKS ALFA Gostynin)
Monika Klimczak
(UKS RETURN Piaseczno)
Dominika Rosłaniec
(KS PUZNÓWKA 1996)
Gra podwójna
mężczyzn 
Jakub Folwarski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Jakub Jędrzejczak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Marek Badowski
(UKS RETURN Piaseczno)
Mikołaj Krzewicki
(UKS VICTORIA Płock)
Kamil Kurowski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Tomasz Tomaszuk
(MKS POGOŃ Siedlce)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Kadetów
Warszawa, 20 kwietnia 2013 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Paulina Stachecka
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Bagrowska
(MLKS NADWIŚLANIN Płock)
Diana Wrzosek
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Aleksander Werecki
(GLKS Nadarzyn)
Maciej Kotarski
(UKS RETURN Piaseczno)
Rafał Sztuka
(UKS RETURN Piaseczno)
Gra podwójna
kobiet
Paulina Stachecka
(GLKS Nadarzyn)
Diana Wrzosek
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Anna Wereszczaka
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Klaudia Ciesielska
(KS OŻAROWIANKA Ożarów Maz.)
Barbara Płaskonka
(UKS LUPUS Kabaty Warszawa)
Gra podwójna
mężczyzn 
Dawid Kobyliński
(MKS POGOŃ Siedlce)
Maciej Paczóski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Maciej Kotarski
(UKS RETURN Piaseczno)
Piotr Ogrodnik
(KS Wąsewo)
Dominik Borowski
(UKS RETURN Piaseczno)
Rafał Sztuka
(UKS RETURN Piaseczno)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzików
Jabłonna, 7 kwietnia 2013 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Agata Zakrzewska
(SSCK HALS Warszawa)
Weronika Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Julia Więckowska
(SKS 40 Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Mikołaj Szaliński
(SSCK HALS Warszawa)
Jakub Miszkurka
(SSCK HALS Warszawa)
Artur Michalczyk
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Gra podwójna
kobiet
Weronika Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Agata Zakrzewska
(SSCK HALS Warszawa)
Aleksandra Wojtczak
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Aleksandra Paruszewska
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Paulina Molska
(UKS BIELANY 273 Warszawa)
Alicja Kwiatkowska
(KS OŻAROWIANKA Ożarów Maz.)
Gra podwójna
mężczyzn 
Mikołaj Szaliński
(SSCK HALS Warszawa)
Jakub Miszkurka
(SSCK HALS Warszawa)
Maksimilian Mistowski
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Łukasz Sokołowski
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa)
Maciej Kubik
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Artur Michalczyk
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Żaków
Warszawa, 9 marca 2013 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Julia Więckowska
(SKS 40 Warszawa)
Martyna Lis
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Patrycja Szostak
(KS PUZNÓWKA 1996)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Mikołaj Kiciński
(SCK HALS Warszawa)
Maksimilian Mistowski
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Maciej Kubik
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Skrzatów
Warszawa, 20 kwietnia 2013 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Amelia Kotarska
(UKS RETURN Piaseczno)
Julia Kowalczyk
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Maya Motylewska
(SKS 40 Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Adam Banasik
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Ernest Ciechomski
(UKS RETURN Piaseczno)
Szymon Wiśniewski
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)

Opracowanie: Agata Biesaga | Na podstawie: MOZTS