Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rozgrywki indywidualne » Medaliści Mistrzostw Województwa

Medaliści Mistrzostw Województwa » 2013/2014

Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego
  Klub Sportowy Łącznie
1.  GLKS Nadarzyn 10 5 3 18
2.  SCKiS HALS Warszawa 7 6 3 16
3.  KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki 5 5 2 12
4.  SKS 40 Warszawa 3 3 2 8
5.  MKS POGOŃ Siedlce 2 1 1 4
6.  KS SPÓJNIA Warszawa 1 2 4 7
  MLUKS NADWIŚLANIN Płock 1 2 4 7
8.  UKS RETURN Piaseczno 1 - 5 6
9.  ULKS TĘCZA Budki Piaseckie - 2 - 2
10.  UKS BIELANY 273 Warszawa - 1 1 2
  KS SOKÓŁ Serock - 1 1 2
12.  SKTS Sochaczew - 1 - 1
  IKTS BROŃ Radom - 1 - 1
14.  KS SOPING Sochaczew - - 2 2

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Seniorów
Warszawa, 23 marca 2014 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Monika Żbikowska
(GLKS Nadarzyn)
Alicja Leśniak
(SKS 40 Warszawa)
Agata Zakrzewska
(SCKiS HALS Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Zbigniew Grześlak
(GLKS Nadarzyn)
Grzegorz Janczewski
(SCKiS HALS Warszawa)
Karol Prus-Strowski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Gra podwójna
kobiet
Olga Szymańska
(GLKS Nadarzyn)
Monika Klimczak
(SCKiS HALS Warszawa)
Alicja Leśniak
(SKS 40 Warszawa)
Monika Żbikowska
(GLKS Nadarzyn)
Hanna Prusińska
(SCKiS HALS Warszawa)
Agata Zakrzewska
(SCKiS HALS Warszawa)
Gra podwójna
mężczyzn 
Tomasz Wiśniewski
(GLKS Nadarzyn)
Antoni Witkowski
(GLKS Nadarzyn)
Grzegorz Janczewski
(SCKiS HALS Warszawa)
Maciej Pietkiewicz
(SCKiS HALS Warszawa)
Przemysław Sałaciński
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Jan Olek
(KS SPÓJNIA Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzieżowców
Wiązowna,12 lutego 2014 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Monika Żbikowska
(GLKS Nadarzyn)
Alicja Leśniak
(SKS 40 Warszawa)
Dominika Rębelska
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Tomasz Wiśniewski
(GLKS Nadarzyn)
Antoni Witkowski
(GLKS Nadarzyn)
Michał Murawski
(GLKS Nadarzyn)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Juniorów
Warszawa, 24 maja 2014 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Monika Klimczak
(SCKiS HALS Warszawa)
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Kamil Kurowski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Jakub Benzef
(KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki)
Maciej Kotarski
(UKS RETURN Piaseczno)
Gra podwójna
kobiet
Anna Wereszczaka
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Monika Klimczak
(SCKiS HALS Warszawa)
Anna Nowakowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Beata Kogut
(MKS POGOŃ Siedlce)
Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Sylwia Szelkowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Gra podwójna
mężczyzn 
Kamil Kurowski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Jakub Benzef
(KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki)
Jakub Jędrzejczak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Damian Wasiak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Maciej Kotarski
(UKS RETURN Piaseczno)
Krzysztof Bieniek
(UKS RETURN Piaseczno)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Kadetów
Warszawa, 8 czerwca 2014 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Agata Zakrzewska
(SCKiS HALS Warszawa)
Paulina Molska
(UKS BIELANY 273 Warszawa)
Weronika Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Adrian Majchrzak
(KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki)
Patryk Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Kamil Zalewski
(KS SOKÓŁ Serock)
Gra podwójna
kobiet
Weronika Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Agata Zakrzewska
(SCKiS HALS Warszawa)
Aleksandra Paruszewska
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Aleksandra Wojtczak
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Sandra Składanek
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Paulina Molska
(UKS BIELANY 273 Warszawa)
Gra podwójna
mężczyzn 
Patryk Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Adrian Majchrzak
(KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki)
Jakub Krajewski
(KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki)
Jakub Godawski
(KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki)
Kacper Moliński
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Jakub Konecki
(niestowarzyszony)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzików
Jabłonna, 12 kwietnia 2014 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Julia Więckowska
(SKS 40 Warszawa)
Martyna Lis
(KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki)
Zuzanna Rednowska
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Jakub Miszkurka
(SCKiS HALS Warszawa)
Maciej Kubik
(SCKiS HALS Warszawa)
Maksymilian Miastowski
(KS SOPING Sochaczew)
Gra podwójna
kobiet
Martyna Lis
(KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki)
Julia Więckowska
(SKS 40 Warszawa)
Paulina Draniak
(SKTS Sochaczew)
Zuzanna Rednowska
(GLKS Nadarzyn)
Oliwia Kornacka
(UKS RETURN Piaseczno)
Amelia Kotarska
(UKS RETURN Piaseczno)
Gra podwójna
mężczyzn 
Mikołaj Kiciński
(GLKS Nadarzyn)
Łukasz Sokołowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Maciej Kubik
(SCKiS HALS Warszawa)
Jakub Miszkurka
(SCKiS HALS Warszawa)
Maksymilian Miastowski
(KS SOPING Sochaczew)
Artur Michalczyk
(KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Żaków
Warszawa, 9 lutego 2014 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Amelia Kotarska
(UKS RETURN Piaseczno)
Zuzanna Molendowska
(IKTS BROŃ Radom)
Patrycja Puchalska
(SKS 40 Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Maciej Kubik
(SCKiS HALS Warszawa)
Szymon Wiśniewski
(KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki)
Adam Banasik
(KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Skrzatów
Warszawa, 8 czerwca 2014 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Wiktoria Szulc
(SKS 40 Warszawa)
Zuzanna Kardas
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Krajewska
(SKS 40 Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Szymon Wiśniewski
(KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki)
Mateusz Zalewski
(KS SOKÓŁ Serock)
Wiktor Smolicki
(MLUKS NADWISLANIN Płock)

Opracowanie: Agata Biesaga | Na podstawie: MOZTS