Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rozgrywki indywidualne » Medaliści Mistrzostw Województwa

Medaliści Mistrzostw Województwa » 2014/2015

Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego
  Klub Sportowy Łącznie
1.  GLKS Nadarzyn 4 9 5 18
2.  SCKiS HALS Warszawa 6 5 6 17
3.  KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki 7 4 3 14
4.  KS SPÓJNIA Warszawa 5 3 1 9
5.  MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2 2 5 9
6.  UKS RETURN Piaseczno 1 4 3 8
7.  ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 3 1 - 4
8.  MKS POGOŃ Siedlce 1 - 2 3
9.  GKTS Wiązowna - - 2 2
10.  KS PUZNÓWKA 1996 Puznówka 1 - - 1
11.  UKS LUPUS KABATY Warszawa - 1 - 1
  KS OŻAROWIANKA Ożarów Mazowiecki - 1 - 1
13.  SKS 40 Warszawa - - 1 1
  SKTS Sochaczew - - 1 1
  IKTS BROŃ Radom - - 1 1

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Seniorów
Warszawa, 22 lutego 2015 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Monika Żbikowska
(GLKS Nadarzyn)
Monika Klimczak
(SCKiS HALS Warszawa)
Agata Zakrzewska
(SCKiS HALS Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Daniel Górak
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
Michał Murawski
(GLKS Nadarzyn)
Grzegorz Janczewski
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
kobiet
Jan Olek
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Przemysław Sałaciński
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Michał Murawski
(GLKS Nadarzyn)
Bartosz Lebrecht
(GLKS Nadarzyn)
Grzegorz Janczewski
(SCKiS HALS Warszawa)
Aleksander Wieteska
(SCKiS HALS Warszawa)
Gra podwójna
mężczyzn 
Monika Klimczak
(SCKiS HALS Warszawa)
Hanna Prusińska
(SCKiS HALS Warszawa)
Agata Zakrzewska
(SCKiS HALS Warszawa)
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Sylwia Szelkowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzieżowców
Warszawa, 18 marca 2015 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Weronika Rosłaniec
(KS PUZNÓWKA 1996)
Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Sylwia Szelkowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Bartosz Lebrecht
(GLKS Nadarzyn)
Piotr Stępiński
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Kamil Kurowski
(GLKS Nadarzyn)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Juniorów
Sochaczew, 28 marca 2015 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Monika Klimczak
(SCKiS HALS Warszaw)
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Anna Wereszczaka
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Jakub Jędrzejczak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Krzysztof Bieniek
(UKS RETURN Piaseczno)
Kacper Modelewski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra podwójna
kobiet
Beata Kogut
(MKS POGOŃ Siedlce)
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Monika Klimczak
(SCKiS HALS Warszaw)
Anna Wereszczaka
(GLKS Nadarzyn)
Magdalena Przesmycka
(SCKiS HALS Warszaw)
Wiktoria Zaniewska
(SKTS Sochaczew)
Gra podwójna
mężczyzn 
Dominik Borowski
(UKS RETURN Piaseczno)
Jakub Jędrzejczak
(KS SPÓJNIA Warszaway)
Krzysztof Bieniek
(UKS RETURN Piaseczno)
Marcin Kuczkowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Maciej Paczóski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Sebastian Kałabun
(MKS POGOŃ Siedlce)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Kadetów
Warszawa, 25 kwietnia 2015 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Aleksandra Paruszewska
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Aleksandra Wojtczak
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Paulina Sztuka
(SCKiS HALS Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Artur Michalczyk
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Jakub Miszkurka
(SCKiS HALS Warszawa)
Mikołaj Szaliński
(SCKiS HALS Warszawa)
Gra podwójna
kobiet
Aleksandra Paruszewska
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Aleksandra Wojtczak
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Aleksandra Bogacka
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
Alicja Kwiatkowska
(KS OŻAROWIANKA Ożarów Maz.)
Martyna Trzcińska
(GLUKS START Łyse)
Dominika Bednarczyk
(GLUKS START Łyse)
Gra podwójna
mężczyzn 
Jakub Miszkurka
(SCKiS HALS Warszawa)
Mikołaj Szaliński
(SCKiS HALS Warszawa)
Maksymilian Czerniak
(UKS RETURN Piaseczno)
Kacper Olczak
(UKS RETURN Piaseczno)
Artur Michalczyk
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Jakub Krajewski
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzików
Warszawa, 26 kwietnia 2015 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Martyna Lis
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Julia Więckowska
(SCKiS HALS Warszawa)
Oliwia Kornacka
(UKS RETURN Piaseczno)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Mikołaj Kiciński
(GLKS Nadarzyn)
Łukasz Sokołowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Szymon Wiśniewski
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Gra podwójna
kobiet
Julia Więckowska
(SCKiS HALS Warszawa)
Martyna Lis
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Natalia Draniak
(GLKS Nadarzyn)
Paulina Jankowicz
(GLKS Nadarzyn)
Oliwia Kornacka
(UKS RETURN Piaseczno)
Amelia Kotarska
(UKS RETURN Piaseczno)
Gra podwójna
mężczyzn 
Mikołaj Kiciński
(GLKS Nadarzyn)
Łukasz Sokołowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Szymon Wiśniewski
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Adam Banasik
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Igor Modzelewicz
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Kajetan Kachniewski
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Żaków
Warszawa, 24 maja 2015 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Julia Czubakowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Paulina Jankowicz
(GLKS Nadarzyn)
Daria Duralak
(IKTS BROŃ Radom)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Szymon Wiśniewski
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Adam Banasik
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Tomasz Trzaskowski
(GLKS Nadarzyn)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Skrzatów
Warszawa, 25 kwietnia 2015 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Lena Giermasińska
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Dorota Sass
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Krajewska
(SKS 40 Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Miłosz Redzimski
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Dawid Budzich
(KS BOGORIA Grodzisk Maz.)
Adam Kostecki
(GLKS Nadarzyn)

Opracowanie: Agata Biesaga | Na podstawie: MOZTS