Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rozgrywki indywidualne » Medaliści Mistrzostw Województwa

Medaliści Mistrzostw Województwa » 2015/2016

Medaliści Indywidualnych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego
  Klub Sportowy Łącznie
1.  GLKS Nadarzyn 8 6 4 18
2.  SCKiS HALS Warszawa 7 6 3 16
3.  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 6 6 2 14
4.  KS SPÓJNIA Warszawa 5 - 4 9
5.  IKTS BROŃ Radom 1 2 4 7
6.  UKS RETURN Piaseczno 3 2 1 6
7.  MLUKS NADWIŚLANIN Płock 1 3 2 6
8.  MKS POGOŃ Siedlce - 2 2 4
9.  ULKS TĘCZA Budki Piaseckie - - 3 3
  SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo - - 3 3
11.  KS SOKÓŁ Serock 1 - 1 2
12.  TOPSPIN GOSiR Konstancin-Jeziorna - 1 - 1
  SP Mordy - 1 - 1
  GUKS ORZEŁ Siedlin - 1 - 1
  SKTS Sochaczew - 1 - 1
16.  IKRTS Józefów - - 1 1
  GKTS Wiązowna - - 1 1
  ULKS Kazanów - - 1 1
  UKS ALFA Gostynin - - 1 1

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Seniorów
Nadarzyn, 6 marca 2016 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Aleksandra Dąbrowska
(GLKS Nadarzyn)
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Paulina Krzysiek
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Zbigniew Grześlak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Tomasz Tomaszuk
(MKS POGOŃ Siedlce)
Michał Murawski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra podwójna
kobiet
Aleksandra Dąbrowska
(GLKS Nadarzyn)
Paulina Krzysiek
(GLKS Nadarzyn)
Agata Zakrzewska
(SCKiS HALS Warszawa)
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Anna Wereszczaka
(GLKS Nadarzyn)
Julia Więckowska
(SCKiS HALS Warszawa)
Gra podwójna
mężczyzn 
Zbigniew Grześlak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Przemysław Sałaciński
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Maciej Brodzki
(SCKiS HALS Warszawa)
Tomasz Makowski
(SCKiS HALS Warszawa)
Tomasz Tomaszuk
(MKS POGOŃ Siedlce)
Mateusz Niedzielski
(GKTS Wiązowna)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzieżowców
Warszawa, 2 kwietnia 2016 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Monika Klimczak
(SCKiS HALS Warszawa)
Wiktoria Zaniewska
(SKTS Sochaczew)
Anna Nowakowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Bartosz Lebrecht
(GLKS Nadarzyn)
Mikołaj Kamiński
(IKTS BROŃ Radom)
Marcin Sankowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra podwójna
mężczyzn 
Igor Misztal
(GLKS Nadarzyn)
Bartosz Lebrecht
(GLKS Nadarzyn)
Mikołaj Kamiński
(IKTS BROŃ Radom)
Piotr Stępiński
(IKRTS Józefów)
Jakub Caban
(IKTS BROŃ Radom)
Maciej Stochmal
(ULKS Kazanów)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
Juniorów
Warszawa, 2 kwietnia 2016 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Agata Zakrzewska
(SCKiS HALS Warszawa)
Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Aleksandra Paruszewska
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Adrian Majchrzak
(UKS RETURN Piaseczno)
Patryk Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Dominik Borowski
(UKS RETURN Piaseczno)
Gra podwójna
kobiet
Anna Wereszczaka
(GLKS Nadarzyn)
Agata Zakrzewska
(SCKiS HALS Warszawa)
Paulina Draniak
(GLKS Nadarzyn)
Weronika Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Wojtczak
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Aleksandra Paruszewska
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
Gra podwójna
mężczyzn 
Dominik Borowski
(UKS RETURN Piaseczno)
Mikołaj Szaliński
(SCKiS HALS Warszawa)
Adrian Majchrzak
(UKS RETURN Piaseczno)
Patryk Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Łukasz Jamorski
(SCKiS HALS Warszawa)
Piotr Jaworski
(SCKiS HALS Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
Kadetów
Warszawa, 1 maja 2016 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Julia Czubakowska
(SCKiS HALS Warszawa)
Martyna Lis
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Natalia Draniak
(GLKS Nadarzyn)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Łukasz Sokołowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Artur Michalczyk
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Szymon Marciniak
(UKS ALFA Gostynin)
Gra podwójna
kobiet
Oliwia Kornacka
(UKS RETURN Piaseczno)
Natalia Draniak
(GLKS Nadarzyn)
Julia Czubakowska
(SCKiS HALS Warszawa)
Martyna Lis
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Julia Brodowska
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
Katarzyna Trochimiuk
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Gra podwójna
mężczyzn 
Łukasz Sokołowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Artur Michalczyk
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Jakub Kurowski
(MKS POGOŃ Siedlce)
Wojciech Jasiński
(TOPSPIN GOSiR Konstancin-Jeziorna)
Daniel Cendrowski
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
Krystian Igielski
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
Młodzików
Warszawa, 30 kwietnia 2016 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Julia Czubakowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Amelia Kotarska
(UKS RETURN Piaseczno)
Daria Duralak
(IKTS BROŃ Radom)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Robert Czernecki
(SCKiS HALS Warszawa)
Szymon Wiśniewski
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Tomasz Trzaskowski
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
kobiet
Patrycja Puchalska
(SCKiS HALS Warszawa)
Nikola Brejnak
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Alicja Firszt
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Julia Czubakowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Wiktoria Serafin
(IKTS BROŃ Radom)
Daria Duralak
(IKTS BROŃ Radom)
Gra podwójna
mężczyzn 
Szymon Wiśniewski
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Adam Banasik
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Robert Czernecki
(SCKiS HALS Warszawa)
Wojciech Gabler
(SCKiS HALS Warszawa)
Jan Adamiak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
Mateusz Zalewski
(KS SOKÓŁ Serock)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
Żaków
Warszawa, 21 maja 2016 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Wiktoria Serafin
(IKTS BROŃ Radom)
Kinga Teodorczuk
(SP Mordy)
Zofia Śliwka
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Mateusz Zalewski
(KS SOKÓŁ Serock)
Szymon Wiśniewski
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Dominik Rojek
(MKS POGOŃ Siedlce)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
Skrzatów
Warszawa, 1 maja 2016 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Zofia Śliwka
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Antonina Zembowicz
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Natalia Kosielińska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Dawid Budzich
(KS BOGORIA Grodzisk M.)
Bartosz Szatkowski
(GUKS ORZEŁ Siedlin)
Kamil Sadowski
(KS BOGORIA Grodzisk M.)

Opracowanie: Agata Biesaga | Na podstawie: MOZTS