Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rozgrywki indywidualne » Medaliści Mistrzostw Województwa

Medaliści Mistrzostw Województwa » 2016/2017

 Poz. Klub Sportowy Łącznie
1.  GLKS Nadarzyn 7,5 5,5 1,5 14,5
2.  KS BOGORIA Grodzisk Maz. 5 2,5 5,5 13
3.  KS SPÓJNIA Warszawa 3,5 4 4 11,5
4.  ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 3 1 2 6
5.  UKS RETURN Piaseczno 2,5 3 8,5
6.  IKTS BROŃ Radom 2 1 - 3
7.  KSS ANDROMEDA Warszawa 2 - - 2
8.  SCKiS HALS Warszawa 1,5 3,5 5 10
9.  UKS LUPUS KABATY Warszawa 1,5 1 - 2,5
10.  MLUKS NADWIŚLANIN Płock 1 2,5   2 5,5 
11.  SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo - 1 2 3
12.  KS ENERGIA Kozienice - 1 1
13.  SKS 40 Warszawa - 1 1 2
14.  UKS VICTORIA Płock - 0,5 1 1,5
15.  KS OŻAROWIANKA Ożarów Maz. - 0,5 - 0,5
16.  UKS BIELANY 273 Warszawa  -  -  1 1
NK   niestowarzyszeni 0,5 1 1,5

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Seniorów
Nadarzyn, 19 lutego 2017 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Paruszewska
(ULKS Tęcza Budki Piaseckie)
Monika Klimczak
(SCKiS Hals Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Kamil Kurowski
(KS Spójnia Warszawa)
Antoni Witkowski
(niestowarzyszony)
Michał Murawski
(KS Spójnia Warszawa)
Gra podwójna
kobiet
Julia Więckowska
(SCKiS Hals Warszawa)
Monika Klimczak
(SCKiS Hals Warszawa)
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Weronika Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Anna Wereszczaka
(GLKS Nadarzyn)
Paulina Draniak
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
mężczyzn 
Michał Murawski
(KS Spójnia Warszawa)
Antoni Witkowski
(niestowarzyszony)
Kamil Kurowski
(KS Spójnia Warszawa)
Artur Daniel
(KS Spójnia Warszawa)
Olaf Pieczynin
(SKS 40 Warszawa)
Paweł Barnaś
(SKS 40 Warszawa)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Młodzieżowców
Ożarów Maz., 26 marca 2017 roku
Gra pojedyncza
kobiet
Anna Wereszczaka
(GLKS Nadarzyn)
Monika Klimczak
(SCKiS Hals Warszawa)
Wiktoria Zaniewska
(SCKiS Hals Warszawa)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Jakub Jędrzejczak
(UKS Lupus Kabaty Warszawa)
Piotr Łyjak
(KTS Energia Kozienice)
Piotr Stępiński
(UKS Victoria Płock)
Gra podwójna
kobiet

Monika Klimczak
(SCKiS Hals Warszawa)
Anna Wereszczaka
(GLKS Nadarzyn)
Wiktoria Zaniewska
(SCKiS Hals Warszawa)
Barbara Płaskonka
(UKS Lupus Kabaty Warszawa)
Renata Adamkiewicz
(SCKiS Hals Warszawa)
Magdalena Przesmycka
(SCKiS Hals Warszawa)

Gra podwójna

mężczyzn 

Mateusz Jarosławski
(KS Spójnia Warszawa)
Jakub Jędrzejczak
(UKS Lupus Kabaty Warszawa)
Damian Wasiak
(KS Spójnia Warszawa)
Piotr Stępiński
(UKS Victoria Płock)
 Jakub Caban
(KTS Energia Kozienice)
Piotr Łyjak
(KTS Energia Kozienice)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
Juniorów
Radom, 8 kwietnia 2017 roku





Drużynowe Mistrzostwa 

Województwa Mazowieckiego
Juniorów
Wyszogród, 25 marca 2017 roku
Gra pojedyncza
dziewcząt
Aleksandra Paruszewska
(ULKS Tęcza Budki Piaseckie)
Weronika Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Wojtczak
(ULKS Tęcza Budki Piaseckie)
Gra pojedyncza
chłopców
Patryk Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Adrian Majchrzak
(GLKS Nadarzyn)
Kacper Moliński
(KS Spójnia Warszawa)
Gra podwójna
dziewcząt
Aleksandra Paruszewska
(ULKS Tęcza Budki Piaseckie)
Aleksandra Wojtczak
(ULKS Tęcza Budki Piaseckie)
Aleksandra Bogacka
(UKS Lupus Kabaty Warszawa)
Alicja Kwiatkowska
(KS Ożarowianka Ożarów Maz.)
Weronika Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Wiktoria Wrublewicz
(ULKS Tęcza Budki Piaseckie)
Gra podwójna
chłopców
Adrian Majchrzak
(GLKS Nadarzyn)
Patryk Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Jakub Miszkurka
(SCKiS Hals Warszawa)
Kacper Moliński
(KS Spójnia Warszawa)
Piotr Jaworski
(SCKiS Hals Warszawa)
Łukasz Jamorski
(SCKiS Hals Warszawa)
Gra drużynowa
chłopców 
Adrian Majchrzak
Patryk Bożek
Piotr Mucha
(GLKS Nadarzyn)
Jakub Miszkurka
Piotr Jaworski
Łukasz Jamorski
(SCKiS Hals Warszawa)
Kacper Moliński
Mateusz Kalinowski
Jan Klepko
(KS Spójnia Warszawa)
Gra drużynowa
dziewcząt 
Aleksandra Paruszewska
Aleksandra Wojtczak
(ULKS Tęcza Budki Piaseckie)
NIE PRZYZNANO NIE PRZYZNANO

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale


Indywidualne Mistrzostwa 

Województwa Mazowieckiego
Kadetów
Warszawa, 13 maja 2017 roku







Drużynowe Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
Kadetów
Warszawa, 6 maja 2017 roku
Gra pojedyncza
dziewcząt
Martyna Lis
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Oliwia Kornacka
(UKS Return Piaseczno)
Katarzyna Trochimiuk
(KS Spójnia Warszawa)
Gra pojedyncza
chłopców
Wojciech Gabler
(KSS Andromeda Warszawa)
Łukasz Sokołowski
(KS Spójnia Warszawa)
Jakub Brzezik
(UKS Return Piaseczno)
Gra podwójna
dziewcząt
Oliwia Kornacka
(UKS Return Piaseczno)
Katarzyna Trochimiuk
(KS Spójnia Warszawa)
Martyna Lis
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Patrycja Puchalska
(SCKiS Hals Warszawa)
Nikola Brejnak
(ULKS Tęcza Budki Piaseckie)
Helena Brzeska
(UKS Return Piaseczno)
Gra podwójna
chłopców
Robert Czernecki
(KSS Andromeda Warszawa)
Wojciech Gabler
(KSS Andromeda Warszawa)
Krystian Igielski
(SLKS Olimpijczyk Jeżewo)
Adrian Tyburski
(SLKS Olimpijczyk Jeżewo)
Jakub Brzezik
(UKS Return Piaseczno)
Barłomiej Szołkowski
(UKS Return Piaseczno)
Gra drużynowa
dziewcząt
Oliwia Kornacka
Karolina Sadowska
(UKS Return Piaseczno)
Helena Brzeska
Maja Sadowska
(UKS Return Piaseczno)
Olga Koszowska
Julia Kęsicka
(UKS Bielany 273 Warszawa)
Gra drużynowa
chłopców
Jakub Brzezik
Bartłomiej Szołkowski
(UKS Return Piaseczno) 
Łukasz Sokołowski
Piotr Kucharczyk
(KS Spójnia Warszawa)
Daniel Cendrowski
Krystian Igielski
Adrian Tyburski
(SLKS Olimpijczyk Jeżewo)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
Młodzików
Radom, 8 kwietnia 2017 roku







Drużynowe Mistrzostwa 

Województwa Mazowieckiego
Młodzików
Wyszogród, 25 marca 2017 roku
Gra pojedyncza
dziewcząt
Daria Duralak
(IKTS Broń Radom)
Julia Czubakowska
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Zovia Śliwka
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Gra pojedyncza
chłopców
Tomasz Trzaskowski
(GLKS Nadarzyn)
Adam Banasik
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Kajetan Kachniewski
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Gra podwójna
dziewcząt
Julia Czubakowska
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Alicja Firszt
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Daria Duralak
(IKTS Broń Radom)
Wiktoria Serafin
(IKTS Broń Radom)
Zofia Śliwka
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Antonina Zembowicz
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Gra podwójna
chłopców
Tomasz Trzaskowski
(GLKS Nadarzyn)
Filip Kostecki
(GLKS Nadarzyn)
Kajetan Kachniewski
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Maksymilian Nawarski
(GLKS Nadarzyn)
Jan Należyty
(UKS Return Piaseczno)
Adam Banasik
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Gra drużynowa
dziewcząt
Daria Duralak
Wiktoria Serafin
(IKTS Broń Radom)
Julia Czubakowska
Alicja Firszt
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Wiktoria Szulc
Aleksandra Krajewska
(SCKiS Hals Warszawa)
Gra drużynowa
chłopców
Miłosz Redzimski
Szymon Wiśniewski
Adam Banasik
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Filip Kostecki
Tomasz Trzaskowski
(GLKS Nadarzyn)
Kajetan Kachniewski
Michał Czubakowski
(MLUKS Nadwiślanin Płock)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
Żaków
Warszawa, 20 maja 2017 roku
Gra pojedyncza
dziewcząt
Zofia Śliwka
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Dorota Sass
(GLKS Nadarzyn)
Antonina Zembowicz
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Gra pojedyncza
chłopców
Dawid Budzich
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Kacper Weikum
(SKS 40 Warszawa)
Krzysztof Stąporek
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
Skrzatów
Warszawa, 13 maja 2017 roku
Gra pojedyncza
dziewcząt
Milena Mirecka
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Aleksandra Oskiera
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Katarzyna Rajkowska
(SLKS Olimpijczyk Jeżewo)
Gra pojedyncza
chłopców
Mateusz Sakowicz
(KS Spójnia Warszawa)
Konrad Burakowski
(UKS Return Piaseczno)
Fabian Sprzączak
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)