Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rozgrywki indywidualne » Medaliści Mistrzostw Województwa

Medaliści Mistrzostw Województwa » 2017/2018

 Lok. Klub Sportowy Łącznie
1.  KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki 9 4 6 19
2.  KS SPÓJNIA Warszawa 5 3 2 10
3.  GLKS Nadarzyn
4  3  4,5 11,5
4.  SCKiS HALS Warszawa 3 2,5 2 7,5
5.  MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2,5 1 1,5 5
6.  SKTS Sochaczew 2 1,5 1 4,5
7.  IKTS BROŃ Radom 1 1,5 0,5 3
8.  UKS MOSiR BASKET Sochaczew 1 - - 1
9.  UKS RETURN Piaseczno 0,5 5 1 6,5
10.  MKS POGOŃ Siedlce - 2 2 4
11.  UKS ALFA Gostynin  - 1,5 1 2,5
12.  SKS 40 Warszawa - 1 - 1
12.  UKS Sanniki - 1 - 1
14.  GKTS Wiązowna - 0,5 - 0,5
14.  IKRTS Józefów - 0,5 - 0,5
16.  ULKS TĘCZA Budki Piaseckie - - 3,5 3,5
17.  UKS Victoria Płock - 1

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
kategorii SENIOR
Nadarzyn, 11 lutego 2018 roku

Gra pojedyncza
kobiet

Paulina Krzysiek
(GLKS Nadarzyn)
Klaudia Kusińska
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Falarz
(GLKS Nadarzyn)

Gra pojedyncza
mężczyzn

Daniel Górak
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Damian Kreft
(MKS Pogoń Siedlce)
Marcin Kusiński
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
kobiet
Klaudia Kusińska
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Ślifirczyk
(GLKS Nadarzyn)
Paulina Krzysiek
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Dąbrowska
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Falarz
(GLKS Nadarzyn)
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
mężczyzn 
Daniel Górak
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Miłosz Redzimski
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Michał Murawski
(GKTS Wiązowna)
Kamil Smoliński
(IKRTS Józefów)
Jan Olek
(UKS Victoria Płock)
Przemysław Sałaciński
(UKS Victoria Płock)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Młodzieżowe Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Nadarzyn, 11 lutego 2018 roku

Gra pojedyncza
kobiet

Monika Klimczak
(SCKiS Hals Warszawa)
Anna Wereszczaka
(GLKS Nadarzyn)
Wiktoria Zaniewska
(SKTS Sochaczew)

Gra pojedyncza
mężczyzn

Dominik Borowski
(GLKS Nadarzyn)
Damian Wasiak
(UKS Sanniki)
Adrian Majchrzak
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Gra podwójna
kobiet
Monika Klimczak
(SCKiS Hals Warszawa)
Anna Wereszczaka
(GLKS Nadarzyn)
Magdalena Przesmycka
(SCKiS Hals Warszawa)
Wiktoria Zaniewska
(SKTS Sochaczew)
NIE PRZYZNANO
Gra podwójna
mężczyzn
Dominik Borowski
(GLKS Nadarzyn)
Krzysztof Bieniek
(SCKiS Hals Warszawa)
Michał Nowak
(SKS 40 Warszawa)
Rafał Sztuka
(SKS 40 Warszawa)
Adrian Majchrzak
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Jakub Godawski
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
kategorii JUNIOR
Sochaczew, 18 marca 2018 roku










Drużynowe Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego 
kategorii JUNIOR
Sochaczew, 17 marca 2018 roku

Gra pojedyncza
kobiet

Martyna Lis
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Aleksandra Paruszewska
(SKTS Sochaczew)
Katarzyna Trochimiuk
(KS Spójnia Warszawa)

Gra pojedyncza
mężczyzn

Kacper Moliński
(KS Spójnia Warszawa)
Adrian Przybyła
(UKS Alfa Gostynin)
Jan Klepko
(KS Spójnia Warszawa)
Gra podwójna
kobiet
Aleksandra Paruszewska
(SKTS Sochaczew)
Aleksandra Wojtczak
(SKTS Sochaczew)
Katarzyna Trochimiuk
(KS Spójnia Warszawa)
Oliwia Kornacka
(UKS Return Piaseczno)
Martyna Lis
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Wiktoria Wrublewicz
(ULKS Tęcza Budki Piaseckie)
Gra podwójna
mężczyzn 
Kacper Moliński
(KS Spójnia Warszawa)
Jan Klepko
(KS Spójnia Warszawa)
Jakub Szymański
(KS Spójnia Warszawa)
Kacper Olczak
(UKS Return Piaseczno)
Michał Kowalczyk
(ULKS Tęcza Budki Piaseckie)
Błażej Skrzypkowski
(ULKS Tęcza Budki Piaseckie)
Gra drużynowa
kobiet
SKTS Sochaczew
Aleksandra Paruszewska
Aleksandra Wojtczak
KS Bogoria Grodzisk Maz.
Martyna Lis
Anna Piliszek
 NIE PRZYZNANO
Gra drużynowa
mężczyzn
KS Spójnia Warszawa
Łukasz Sokołowski
Kacper Moliński
Jan Klepko
Maksymilian Radliński 
SCKiS Hals Warszawa
Mikołaj Szaliński
Jakub Miszkurka
Łukasz Jamorski
Bartosz Wojtasik
ULKS Tęcza Budki Piaseckie
Michał Kowalczyk
Jakub Kaźmierski
Błażej Skrzypkowski


  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale



Indywidualne Mistrzostwa 

Województwa Mazowieckiego
kategorii KADET
Nadarzyn, 15 kwietnia 2018 roku









Drużynowe Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
kategorii KADET
Nadarzyn, 14 kwietnia 2018 r.


Gra pojedyncza
kobiet

Daria Duralak
(IKTS Broń Radom)
Julia Czubakowska
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Maja Pawłowska
(UKS Alfa Gostynin)

Gra pojedyncza
mężczyzn

Wojciech Gabler
(UKS MOSiR Basket Sochaczew)
Jan Należyty
(UKS Return Piaseczno)
Robert Czernecki
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Gra podwójna
kobiet
Julia Czubakowska
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Alicja Firszt
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Daria Duralak
(IKTS Broń Radom)
Maja Pawłowska
(UKS Alfa Gostynin)
Helena Brzeska
(UKS Return Piaseczno)
Karolina Sadowska
(UKS Return Piaseczno)
Gra podwójna
mężczyzn 
Kajetan Kachniewski
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Jan Należyty
(UKS Return Piaseczno)
Jakub Brzezik
(UKS Return Piaseczno)
Bartłomiej Szołkowski
(UKS Return Piaseczno)
Robert Czernecki
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Jakub Lis
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)

Gra drużynowa
kobiet

MLUKS Nadwiślanin Płock
Julia Czubakowska
Alicja Firszt 


UKS Return Piaseczno
Helena Brzeska
Karolina Sadowska
Maja Sadowska
Natalia Przybysiak
ULKS Tęcza Budki Piaseckie
Nikola Brejnak
Julia Jarzyńska
Julia Kowalczyk


Gra drużynowa
meżczyzn

KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki
Adam Banasik
Miłosz Redzimski 

UKS Return Piaseczno
Jakub Brzezik
Jan Należyty
Bartłomiej Szołkowski
GLKS Nadarzyn
Filip Kostecki
Maksymilian Nawarski
Tomasz Trzaskowski

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale




Indywidualne Mistrzostwa 

Województwa Mazowieckiego
kategorii MŁODZIK
Nadarzyn, 14 kwietnia 2018 roku







Drużynowe Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
kategorii MŁODZIK
Sochaczew, 17 marca 2018 roku

Gra pojedyncza
dziewcząt

Antonina Zembowicz
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Wiktoria Serafin
(IKTS Broń Radom)
Kinga Teodorczuk
(MKS Pogoń Siedlce)

Gra pojedyncza
chłopców

Krzysztof Stąporek
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Jacek Mitas
(KS Spójnia Warszawa)
Mikołaj Giereło
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Gra podwójna
dziewcząt
Aleksandra Krajewska
(SCKiS Hals Warszawa)
Wiktoria Szulc
(SCKiS Hals Warszawa)
Julia Andrunik
(MKS Pogoń Siedlce)
Kinga Teodorczuk
(MKS Pogoń Siedlce)
Dorota Sass
(GLKS Nadarzyn)
Wiktoria Serafin
(IKTS Broń Radom)
Gra podwójna
chłopców
Mateusz Cymerman
(KS Spójnia Warszawa)
Jacek Mitas
(KS Spójnia Warszawa)
Mikołaj Giereło
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Krzysztof Stąporek
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Mikołaj Jurek
(SCKiS Hals Warszawa)
Kacper Weikum
(SCKiS Hals Warszawa)
Gra drużynowa
dziewcząt
KS Bogoria Grodzisk Maz.
Zofia Śliwka
Antonina Zembowicz
SCKiS Hals Warszawa
Wiktoria Szulc
Aleksandra Krajewska
MKS Pogoń Siedlce
Kinga Teodorczuk
Julia Andrunik
Gra drużynowa
chłopców
KS Bogoria Grodzisk Maz.
Szymon Wiśniewski
Mikołaj Giereło
Krzysztof Stąporek
KS Spójnia Warszawa
Jacek Mitas
Mateusz Cymerman

SCKiS Hals Warszawa
Mikołaj Jurek
Kacper Weikum


  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
kategorii ŻAK
Nadarzyn, 15 kwietnia 2018 roku

Gra pojedyncza
kobiet

Zofia Śliwka
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Antonina Zembowicz
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Milena Mirecka
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)

Gra pojedyncza
mężczyzn

Mateusz Sakowicz
(KS Spójnia Warszawa)
Fabian Sprzączak
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Kamil Sadowski
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
kategorii SKRZAT
Jeżewo, 19 maja 2018 roku

Gra pojedyncza
kobiet

Katarzyna Rajkowska
(SLKS Olimpijczyk Jeżewo)
Emilia Laskowska
(ŁKS Promnik Łaskarzew)
Martyna Rojek
(MKS Pogoń Siedlce)

Gra pojedyncza
mężczyzn

Fabian Sprzączak
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Konrad Burakowski
(UKS Return Piaseczno)
Stanisław Wróblewski
(GLKS Nadarzyn)