Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Rozgrywki indywidualne » Medaliści Mistrzostw Województwa

Medaliści Mistrzostw Województwa » 2018/2019

 Lok. Klub Sportowy Łącznie
1.  KS BOGORIA Grodziska Mazowiecki 10 6 5,5 21,5
2.  KS SPÓJNIA Warszawa 7,5 6 3 16,5
3.  GLKS Nadarzyn
6,5  5  4 15,5
4.  IKTS BROŃ Radom 3 2 1 6
5.  MLUKS NADWIŚLANIN Płock 1 1 1 3
6.  SKS 40 Warszawa 1 1 0,5 2,5
7.  MKS POGOŃ Siedlce 1 - 1,5 2,5
8.  UKS RETURN Piaseczno - 4  2,5  6,5 
9.  SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo - 2 2 4
10.  UKS LUPUS KABATY Warszawa - 1,5 1,5 3
11.  UKS RETURN Piaseczno - 3 2,5 5,5
12.  MUKS Gąbin - 0,5 1 1,5
12.  SKTS Sochaczew  - 0,5 1 1,5
14.  UKS VICTORIA Płock - 0,5 0,5 1
15.  UKS ALFA Gostynin - - 2,5 2,5
nkl.  niestowarzyszeni - - 1 1


  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
kategorii SENIOR
Nadarzyn, 17 lutego 2019 roku

Gra pojedyncza
kobiet

Paulina Krzysiek
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Falarz
(GLKS Nadarzyn)
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)

Gra pojedyncza
mężczyzn

Marcin Kusiński
(IKTS Broń Radom)
Przemysław Sałaciński
(KS Spójnia Warszawa)
Artur Kalita
(IKTS Broń Radom)
Gra podwójna
kobiet
Klaudia Kusińska
(GLKS Nadarzyn)
Paulina Krzysiek
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Falarz
(GLKS Nadarzyn)
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Martyna Lis
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Julia Więckowska
(SKS 40 Warszawa)
Gra podwójna
mężczyzn 
Przemysław Sałaciński
(KS Spójnia Warszawa)
Jan Olek
(KS Spójnia Warszawa)
Mikołaj Szaliński
(KS Spójnia Warszawa)
Jakub Miszkurka
(KS Spójnia Warszawa)
Robert Czernecki
(KS Spójnia Warszawa)
Jacek Szachnowski
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Młodzieżowe Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
Nadarzyn, 17 lutego 2019 roku

Gra pojedyncza
kobiet

Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Weronika Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Wojtczak
(SKTS Sochaczew)

Gra pojedyncza
mężczyzn

Mikołaj Szaliński
(KS Spójnia Warszawa)
Dominik Borowski
(GLKS Nadarzyn)
Jacek Barbachowski
(MUKS Gąbin)
Gra podwójna
kobiet
Wiktoria Ziemkiewicz
(GLKS Nadarzyn)
Weronika Bożek
(GLKS Nadarzyn)
Aleksandra Wojtczak
(SKTS Sochaczew)
Barbara Płaskonka
(UKS Lupus Kabaty Warszawa)
NIE PRZYZNANO
Gra podwójna
mężczyzn
Dominik Borowski
(GLKS Nadarzyn)
Rafał Sztuka
(SKS 40 Warszawa)
Jacek Barbachowski
(MUKS Gąbin)
Maciej Kucharski
(UKS Victoria Płock)
Jan Klepko
(KS Spójnia Warszawa)
Kacper Moliński
(UKS Viktoria Płock)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
kategorii JUNIOR
Baboszewa, 6 kwietnia 2019 roku










Drużynowe Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego 
kategorii JUNIOR
Gostynin, 24 marca 2019 roku

Gra pojedyncza
juniorek

Martyna Lis
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Julia Więckowska
(SKS 40 Warszawa)
Katarzyna Trochimiuk
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)

Gra pojedyncza
juniorów

Jakub Miszkurka
(KS Spójnia Warszawa)
Patryk Pyśk
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Bartłomiej Szołkowski
(UKS Return Piaseczno)
Gra podwójna
juniorek
Martyna Lis
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Julia Więckowska
(SKS 40 Warszawa)
Dominika Gilewska
(GLKS Nadarzyn)
Katarzyna Trochimiuk
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Helena Brzeska
(UKS Return Piaseczno)
Aleksandra Bogacka
(UKS Lupus Kabaty Warszawa)
Gra podwójna
juniorów
 
Jakub Miszkurka
(KS Spójnia Warszawa)
Patryk Pyśk
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Robert Czernecki
(KS Spójnia Warszawa)
Jakub Lis
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Igor Modzelewicz
(UKS Alfa Gostynin)
Patryk Szpejnowski
(UKS Alfa Gostynin)
Gra drużynowa
juniorek
GLKS Nadarzyn
Dominika Gilewska
Magdalena Kiełbik
UKS Return Piaseczno
Helena Brzeska
Oliwia Kornacka
UKS Lupus Kabaty Warszawa
Aleksandra Bogacka
Aleksandra Wójcik
Gra drużynowa
juniorów
KS Spójnia Warszawa
Jakub Miszkurka
Robert Czernecki
Mateusz Kalinowski 
KS Bogoria Grodzisk Maz.
Patryk Pyśk
Jakub Lis
Adam Stąpoorek
UKS Alfa Gostynin
Adrian Przybyła
Igor Modzelewicz
Patryk Szpejnowski

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale



Indywidualne Mistrzostwa 

Województwa Mazowieckiego
kategorii KADET
Baboszewo, 6 kwietnia 2019 roku









Drużynowe Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
kategorii KADET
Nadarzyn, 23 marca 2019 r.


Gra pojedyncza
dziewcząt

Daria Duralak
(IKTS Broń Radom)
Wiktoria Serefin
(IKTS Broń Radom)
Julia Czubakowska
(MLUKS Nadwiślanin Płock)

Gra pojedyncza
chłopców

Antoni Buchalski
(KS Spójnia Warszawa)
Mateusz Cymerman
(KS Spójnia Warszawa)
Jacek Mitas
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Gra podwójna
dziewcząt
Julia Czubakowska
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Alicja Firszt
(MLUKS Nadwiślanin Płock)
Daria Duralak
(IKTS Broń Radom)
Wiktoria Serafin
(IKTS Broń Radom)
Maja Pawłowska
(UKS Alfa Gostynin)
Kinga Teodorczuk
(MKS Pogoń Siedlce)
Gra podwójna
chłopców 
Jacek Mitas
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Mikołaj Giereło
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Jan Adamiak
(KS Spójnia Warszawa)
Antoni Buchalski
(KS Spójnia Warszawa)
Filip Kostecki
(GLKS Nadarzyn)
Tomasz Trzaskowski
(GLKS Nadarzyn)

Gra drużynowa
dziewcząt

IKTS Broń Radom
Daria Duralak
Wiktoria Serafin
MLUKS Nadwiślanin Płock 
Julia Czubakowska
Alicja Firszt 
MKS Pogoń Siedlce
Kinga Teodorczuk
Julia Andrunik

Gra drużynowa
chłopców

GLKS Nadarzyn
Filip Kostecki
Maksymilian Nawarski
Tomasz Trzaskowski
KS Spójnia Warszawa
Mateusz Cymerman
Jan Adamiak
Antoni Buchalski
KS Bogoria Grodzisk Maz.
Jacek Mitas
Mikołaj Giereło

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale




Indywidualne Mistrzostwa 

Województwa Mazowieckiego
kategorii MŁODZIK
Nadarzyn, 23 marca 2019 roku







Drużynowe Mistrzostwa
Województwa Mazowieckiego
kategorii MŁODZIK
Gostynin, 24 marca 2019 roku

Gra pojedyncza
dziewcząt

Zofia Śliwka
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Sylwia Rajkowska
(SLKS Olimpijczyk Jeżewo)
Antonina Zembowicz
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)

Gra pojedyncza
chłopców

Mateusz Sakowicz
(KS Spójnia Warszawa)
Borys Massalski
(UKS Return Piaseczno)
Krzysztof Stąporek
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Gra podwójna
dziewcząt
Zofia Śliwka
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Antonina Zembowicz
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Sylwia Rajkowska
(SLKS Olimpijczyk Jeżewo)
Katarzyna Rajkowska
(SLKS Olimpijczyk Jeżewo)
Dorota Sass
(GLKS Nadarzyn)
Olga Zawadzkia
(GLKS Nadarzyn)
Gra podwójna
chłopców
Krzysztof Stąporek
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Fabian Sprzączak
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Mateusz Sakowicz
(KS Spójnia Warszawa)
Adam Kostecki
(GLKS Nadarzyn)
Borys Massalski
(UKS Return Piaseczno)
Tomasz Ogrodnik
(UKS Return Piaseczno)
Gra drużynowa
dziewcząt
KS Bogoria Grodzisk Maz.
Zofia Śliwka
Antonina Zembowicz
KS Bogoria II Grodzisk Maz.
Milena Mirecka
Aleksandra Oskiera
SLKS Olimpijczyk Jeżewo
Sylwia Rajkowska
Katarzyna Rajkowska
Gra drużynowa
chłopców
KS Bogoria Grodzisk Maz.
Krzysztof Stąporek
Fabian Sprzączak
UKS Return Piaseczno
Borys Massalski
Tomasz Ogrodnik
KS Spójnia Warszawa
Mateusz Sakowicz
Jakub Szczypek

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
kategorii ŻAK
Nadarzyn, 28 kwietnia 2019 roku

Gra pojedyncza
dziewcząt

Milena Mirecka
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Aleksandra Oskiera
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Katarzyna Rajkowska
(SLKS Olimpijczyk Jeżewo)

Gra pojedyncza
chłopców

Mateusz Sakowicz
(KS Spójnia Warszawa)
Fabian Sprzączak
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Adam Smoter
(niestowarzyszony)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne Mistrzostwa 
Województwa Mazowieckiego
kategorii SKRZAT
Nadarzyn, 28 kwietnia 2019 roku

Gra pojedyncza
dziewcząt

Martyna Rojek
(MKS Pogoń Siedlce)
Oliwia Wiencek
(UKS Return Piaseczno)
Anna Łoniewska-Gałek
(KS Spójnia Warszawa)

Gra pojedyncza
chłopców

Jakub Dobosz
(KS Bogoria Grodzisk Maz.)
Mikołaj Matysiak
(UKS Lupus Kabaty Warszawa)
Oskar Mroczek
(GLKS Nadarzyn)

Medaliści Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 2019 w relacji klubowej

 Lok. Klub Sportowy Łącznie
1.  KS SPÓJNIA Warszawa 7,5 7 4 18,5
2.  SKS 40 Warszawa 7 3 2 11
3.  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa 1  2  5,5 8,5
4.  UKS BIELANY 273 Warszawa 1 1 3,5 5,5
5.  UKS LUPUS KABATY Warszawa 0,5 2,5 1 4
6.  UKS AURUS Warszawa - 1,5 1 2,5


  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Mistrzostwa Warszawy
kategorii JUNIOR
Warszawa, 31 marca 2019 roku


Gra pojedyncza
juniorek

Julia Więckowska
(SKS 40))
Aleksandra Bogacka
(UKS Lupus Kabaty)
Tetiana Mazalova
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)

Gra pojedyncza
juniorów

Jakub Miszkurka
(KS Spójnia)
Mateusz Kalinowski
(KS Spójnia)
Michał Adamkiewicz
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Gra podwójna
juniorek
Julia Więckowska
(SKS 40)
Aleksandra Bogacka
(UKS Lupus Kabaty)
Julia Kęsicka
(KS Spójnia)
Aleksandra Wójcik
(UKS Lupus Kabaty)
Tetiana Mazalova
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Matylda Wójcik
(UKS Bielany 273)
Gra podwójna
juniorów
Jakub Miszkurka
(KS Spójnia)
Mateusz Kalinowski
(KS Spójnia)
Artur Stanisz
(UKS Lupus Kabaty)
Piotr Płaskonka
(UKS Lupus Kabaty)
Michał Adamkiewicz
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Grzegorz Prasek
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Gra mieszana Julia Więckowska
(SKS 40)
Jakub Miszkurka
(KS Spójnia)
Tetiana Mazalova
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Michał Adamkiewicz
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Julia Kęsicka
(KS Spójnia)
Mateusz Kalinowski
(KS Spójnia)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale



Mistrzostwa Warszawy 
kategorii KADET (JUNIOR MŁODSZY)
Warszawa, 31 marca 2019 roku








Gra pojedyncza
dziewcząt

Wiktoria Szulc
(SKS 40)
Agata Malinowska
(KS Spójnia)
Agata Petrykowska
(UKS Bielany 273)

Gra pojedyncza
chłopców

Mateusz Cymerman
(KS Spójnia)
Jan Adamiak
(KS Spójnia)
Antoni Buchalski
(KS Spójnia)
Gra podwójna
dziewcząt
Agata Petrykowska
(UKS Bielany 273)
Emilia Sikora
(UKS Bielany 273)
Jolanta Gozdalik
(UKS Aurus)
Agata Malinowska
(KS Spójnia)
Maja Turek
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Oktawia Kaflińska
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Gra podwójna
chłopców
Jan Adamiak
(KS Spójnia)
Mateusz Szczepański
(SKS 40)
Mateusz Cymerman
(KS Spójnia)
Antoni Buchalski
(KS Spójnia)
Szymon Grabarski
(UKS Lupus Kabaty)
Wojciech Grabarski
(UKS Lupus Kabaty)

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale





Mistrzostwa Warszawy
kategorii MŁODZIK
Warszawa, 31 marca 2019 roku









Gra pojedyncza
dziewcząt

Julia Balcerzak
(SKS 40)
Aleksandra Krajewska
(SKS 40)
Anna Zdunek
(KS Spójnia)

Gra pojedyncza
chłopców

Kacper Weikum
(SKS 40)
Jakub Szczypek
(KS Spójnia)
Maciej Janik
(UKS Bielany 273)
Gra podwójna
dziewcząt
Aleksandra Krajewska
(SKS 40)
Julia Balcerzak
(SKS 40)
Małgorzata Majchrzak
(KS Spójnia)
Anna Zdunek
(KS Spójnia)
Katarzyna Purgał
(SKS 40)
Julia Zawistowska
(SKS 40)
Gra podwójna
chłopców
Jakub Szczypek
(KS Spójnia)
Aleksy Maciaszczyk
(KS Spójnia)
Maciej Janik
(UKS Bielany 273)
Piotr Filipkowski
(UKS Bielany 273)
Kacper Weikum
(SKS 40)
Alan Cyps Albo Zyps
(SKS 40)


  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale




Mistrzostwa Warszawy DZIECI
Warszawa, 31 marca 2019 roku









Gra pojedyncza
dziewcząt

Jagna Gniazdowska
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Martyna Domań
(SKS 40)
Anna Łoniewska-Gałek
(KS Spójnia)

Gra pojedyncza
chłopców

Mateusz Sakowicz
(KS Spójnia)
Adam Smoter
(SKS 40)
Kacper Tatatorowicz
(UKS Aurus)
Gra podwójna
dziewcząt
Maja Regulska
(KS Spójnia)
Anna Łoniewska-Gałek
(KS Spójnia)
Jagna Gniazdowska
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Sonja Guryn
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Zuzanna Grusiecka
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Klementyna Karnkowska
(UKS Pałac Młodzieży Syrena)
Gra podwójna
chłopców
Mateusz Sakowicz
(KS Spójnia)
Adam Smoter
(SKS 40)
Piotr Szumilewicz
(UKS Aurus)
Kacper Tatatorowicz
(UKS Aurus)
Damian Kobos
(UKS Bielany 273)
Adam Kuran
(UKS Bielany 273)