Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Wspierają nas:
Butterfly
IMOLA
Miasto st. Warszawa
Ministerstwo Sportu i Rekreacji
Piekarnia Nadarzyn
Szkolny Związek Sportowy
Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Aktualności
21.02.2018
Panagiotis Gionis dołącza do Bogorii
Zarząd klubu KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki poinformował o transferze jednego z najlepszych europejskich tenisistów stołowych Panagiotisa GIONISA. Grek dołączy do grodziszczan w następnym sezonie.
20.02.2018
XIV Wojewódzki TTS dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty
Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Powiatowy w Gostyninie, Uczniowski Klub Sportowy Alfa w Gostyninie oraz Uczniowski Klub Sportowy Trójka w Gostyninie zapraszają do udziału w XIV Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty GOSTYNIN 2018. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 24 marca w Gostyninie. Zapisy do 15 marca.
19.02.2018
Bogoria z Palmiarnią o play-off
23 lutego o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim dojdzie do niezwykle ciekawego spotkania pomiędzy Bogorią a Palmiarnią Zielona Góra. Spotkanie 16. kolejki Lotto Superligi może mieć duży wpływ na układ tabeli po rundzie zasadniczej i decydować o awansach do fazy play-off.
19.02.2018
Rekordowa frekwencja II Grand Prix Wiązowny 2018
W minioną niedzielę hala sportowa Szkoły Podstawowej w Wiązownie dosłownie pękała w szwach. Ponad 100 zawodników wzięło udział w turnieju, który zakończył się późnym popołudniem. Organizatorzy cieszą się, że tenis stołowy jest coraz bardziej popularny wśród mieszkańców gminy Wiązowna, a turniej Grand Prix jest tak popularny, że przyciąga do Wiązowny zawodników z całego Mazowsza. Organizatorzy dziękują serdecznie firmie Styldruk - Piotr Zaim za ufundowanie gadżetów dla uczestników zawodów.
13.02.2018
Zaproszenie na II Grand Prix Wiązowny 2018
GKTS Wiązowna zaprasza na II Turniej Grand Prix Wiązowny w Tenisie Stołowym, który odbędzie się w niedzielę 18 lutego. Zawody w 2018 roku odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu, z prowadzoną klasyfikacją generalną po każdych zawodach. Ostatnimi zawodami będzie turniej TOP 12. W 2018 roku zmianie uległy również kategorie rozgrywek. Turniej rozgrywany jest w czterech kategoriach: Dzieci (rocznik 2005 i młodsi), Młodzież (rocznik 2000 i młodsi), Amator (osoby bez licencji PZTS) i Open (wszyscy chętni bez ograniczeń).
12.02.2018
Daniel Górak podwójnym złotym medalistą IMW kat. SENIOR
Daniel GÓRAK (Bogoria Grodzisk Maz.) zdobył dwa złote medale zakończonych w niedzielę Indywidualnych Mistrzostw Województwa - w singlu i w deblu w parze ze swoim bardzo młodym kolegą klubowym Miłoszem REDZIMSKIM. Złoto w singlu pań wywalczyła Paulina KRZYSIEK, w deblu kobiet triumfowały Klaudia KUSIŃSKA z Katarzyną ŚLIFIRCZYK (wszystkie GLKS Nadarzyn).
11.02.2018
MMW: Klimczak i Borowski z podwójnym złotem
Monika KLIMCZAK (SCKiS Hals Warszawa) oraz Dominik BOROWSKI (GLKS Nadarzyn) okazali się podwójnymi złotymi medalistami tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Województwa. W turniejach eliminacyjnych do 30. Młodzieżowych Mistrzostw Polski awans wywalczyli Anna WERESZCZAKA (Nadarzyn) i Wiktoria ZANIEWSKA (SKTS Sochaczew) oraz Dominik BOROWSKI i Adrian MAJCHRZAK (KS Bogoria Grodzisk Maz.).
08.02.2018
Klaudia Kusińska gościem 6. Grand Prix Piaseczna
W najbliższą niedzielę 11 lutego zawodnicy po raz szósty w tym sezonie powalczą o punkty w klasyfikacji generalnej Grand Prix Piaseczna. Tradycyjnie nie zabraknie atrakcyjnych nagród dla najlepszych oraz loterii numerków. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wylosowania koszulek z autografami reprezentantów Polski oraz 30-minutowego treningu z medalistką Mistrzostw Polski Seniorek oraz multimedalistką Mistrzostw Europy Juniorek, Klaudią Kusińską.
03.02.2018
Weronika i Łukasz najlepsi w III GPM kategorii junior
Weronika BOŻEK (GLKS Nadarzyn) oraz Łukasz SOKOŁOWSKI (KS Spójnia Warszawa) wygrali pojedynki finałowe III Grand Prix Mazowsza kategorii JUNIOR. Wraz z finalistami turnieju, Julią WIĘCKOWSKĄ i Mikołajem SZALIŃSKIM (oboje SCKiS Hals Warszawa) wywalczyli bezpośredni awans na III Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów (23-25 lutego, Łomża). Zawody rozegrane w Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Wyszogrodzie zgromadziły 62 uczestników z 14 klubów MOZTS.
29.01.2018
Hit Lotto Superligi Bogoria - Politechnika Rzeszów
Po zwycięstwie 3:1 nad Spójnią Warszawa w derbach Mazowsza drużyna Bogorii przesunęła się na trzecie miejsce w tabeli Lotto Superligi. Już 2 lutego (piątek) we własnej hali grodziszczanie podejmą obecnie czwartą drużynę tabeli Fibrain AZS Politechnikę Rzeszów. Spotkanie to zostanie rozegrane o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim.
Komunikaty

Facebook