Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Kadra Wojewódzka

Członkowie Kadry Województwa Mazowieckiego w tenisie stołowym

Kadra Wojewódzka Młodzik na okres 1.01.2017 - 31.12.2017

Nazwisko i imię Data ur. Nr lic. Klub
ADAMIAK Jan 2004-01-25 07025 KS SPÓJNIA Warszawa
BANASIK Adam  2004-05-03  05655  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
CYMERMAN Mateusz 2005-09-05 07028 KS SPÓJNIA Warszawa
 CZUBAKOWSKA Julia   2004-05-24  08370  MLUKS NADWIŚLANIN Płock
 DURALAK Daria   2004-07-28  07720  IKTS BROŃ Radom
FIRSZT Alicja   2004-03-28  08372  MLUKS NADWIŚLANIN Płock
 GIEREŁO Mikołaj  2005-07-05  05658  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
GRABARSKI Szymon 2004-08-26 08089 UKS LUPUS KABATY Warszawa
GRABARSKI Wojciech 2004-08-26 08090 UKS LUPUS KABATY Warszawa
 KACHNIEWSKI Kajetan  2004-05-23  08376   MLUKS NADWIŚLANIN Płock
 KOSTECKI Adam  2006-01-03  08122  GLKS Nadarzyn
 KOSTECKI Filip  2004-04-08  08121  GLKS Nadarzyn
 KRAJEWSKA Aleksandra  2006-02-21  07670  SCKiS HALS Warszawa
 NALEŻYTY Jan  2004-08-29  07292   UKS RETURN Piaseczno
 NAWARSKI Maksymilian  2004-06-01  08115  GLKS Nadarzyn
PAWŁOWSKA Maja 2004-04-07 05999 UKS ALFA Gostynin
 REDZIMSKI Miłosz  2006-09-10  05662  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
 SASS Dorota  2006-02-02  00910  GLKS Nadarzyn
 SERAFIN Wiktoria  2005-02-15  07722   IKTS BROŃ Radom
 STĄPOREK Krzysztof  2006-06-25  05664  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
 SZULC Wiktoria  2005-08-29  07671  SCKiS HALS Warszawa
 ŚLIWKA Zofia  2007-05-15  05663  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
 TEODORCZUK Kinga  2005-02-03  04431  SP Mordy
 TRZASKOWSKI Tomasz  2004-08-24  08114   GLKS Nadarzyn
WEIKUM Kacper 2006-04-21  07228  SKS 40 Warszawa 
 WIŚNIEWSKI Szymon  2005-03-16  05656  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki


Kadra Wojewódzka Junior Młodszy na okres 1.01.2017 - 31.12.2017

Nazwisko i imię Data ur. Nr lic. Klub
 BRZESKA Helena  2003-04-23  07299  UKS RETURN Piaseczno
 BRZEZIK Jakub  2003-12-28 07284  UKS RETURN Piaseczno
 CENDROWSKI Daniel  2002-12-10  01072 SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
CZERNECKI Robert   2003-10-16  06342 KSS ANDROMEDA Warszawa
 GABLER Wojciech  2003-08-26  06343  KSS ANDROMEDA Warszawa
IGIELSKI Krystian   2002-03-16  01073   SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
KUBIK Maciej   2003-02-10 00878 KSS ANDROMEDA Warszawa
LIS Martyna  2002-03-25  05653  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
MALCZEWSKA Natalia   2002-11-13  07659  SCKiS HALS Warszawa
MIŚCIEREWICZ Małgorzata  2002-08-03 05998  UKS ALFA Gostynin
 PRZYBYŁA Adrian  2002-08-03 05996  UKS ALFA Gostynin
PUCHALSKA Patrycja   2003-10-06  07661 SCKiS HALS Warszawa
 RAJCHMAN Zuzanna  2002-10-25 08387  MLUKS NADWIŚLANIN Płock
SADOWSKA Karolina  2003-07-04 07298  UKS RETURN Piaseczno
SADOWSKA Maja  2003-07-04  07300  UKS RETURN Piaseczno
TYBURSKI Adrian 2002-03-27 01074 UKS ALFA Gostynin


Kadra Wojewódzka Junior na okres 1.01.2017 - 31.12.2017

Nazwisko i imię Data ur. Nr lic. Klub
 BOGACKA Aleksandra  2001-05-24  08096 UKS LUPUS KABATY Warszawa
JAMORSKI Łukasz  2000-10-29  07652  SCKiS HALS Warszawa
KOWALCZYK Michał   2001-05-12  06247 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
 MARCINIAK Szymon  2001-05-22 05991  UKS ALFA Gostynin
 MICHALCZYK Artur  2001-01-16 00137  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
MISZKURKA Jakub   2001-02-06 00877  SCKiS HALS Warszawa
MOLIŃSKI Kacper  2000-12-25  07020 KS SPÓJNIA Warszawa
PARUSZEWSKA Aleksandra   2000-02-22 06250  ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
WOJTCZAK Aleksandra   2000-05-26  06249  ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
WRUBLEWICZ Wiktoria   2001-02-20  06251   ULKS TĘCZA Budki Piaseckie

Kadra Wojewódzka Młodzików na okres 17.11.2016 - 31.12.2016


Nazwisko i imię Data ur. Nr lic. Klub
 BANASIK Adam  2004-05-03  05655  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
 CZUBAKOWSKA Julia  2004-05-24  08370  MLUKS NADWIŚLANIN Płock
 DURALAK Daria  2004-07-28  07720  IKTS BROŃ Radom
 FIRSZT Alicja  2004-03-28  08372  MLUKS NADWIŚLANIN Płock
 GIEREŁO Mikołaj  2005-07-05  05658  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
 KACHNIEWSKI Kajetan  2004-05-23  08376   MLUKS NADWIŚLANIN Płock
 KOSTECKI Filip  2004-04-08  08121  GLKS Nadarzyn
 KOTARSKA Amelia  2004-05-16  07290  UKS RETURN Piaseczno
 KRAJEWSKA Aleksandra  2006-02-21  07670  SCKiS HALS Warszawa
 NALEŻYTY Jan  2004-08-29  07292   UKS RETURN Piaseczno
 NAWARSKI Maksymilian  2004-06-01  08115  GLKS Nadarzyn
 REDZIMSKI Miłosz  2006-09-10  05662  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
 SASS Dorota  2006-02-02  00910  GLKS Nadarzyn
 SERAFIN Wiktoria  2005-02-15  07722   IKTS BROŃ Radom
 STĄPOREK Krzysztof  2006-06-25  05664  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
 SZULC Wiktoria  2005-08-29  07671  SCKiS HALS Warszawa
 ŚLIWKA Zofia  2007-05-15  05663  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
 TEODORCZUK Kinga  2005-02-03  04431  SP Mordy
 TRZASKOWSKI Tomasz  2004-08-24  08114   GLKS Nadarzyn
 WIŚNIEWSKI Szymon  2005-03-16  05656  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

Kadra Wojewódzka Młodzików na 2016 rok

Nazwisko i imię Data ur. Nr lic. Klub
KOTARSKA Amelia 2004-05-16 06460 UKS RETURN Piaseczno
CZUBAKOWSKA Julia 2004-05-24 08185 MLUKS NADWIŚLANIN Płock
BREJNAK Nikola 2003-03-31 02886 KS BOGORIA Grodzisk Maz.
PUCHALSKA Patrycja 2003-10-06 08107 SCKiS HALS Warszawa
JANKOWICZ Paulina 2004-08-18 06713 GLKS Nadarzyn
TEODORCZUK Kinga 2005-02-03 05949 SP Mordy
KLIMCZAK Laura 2003-05-10 04791 KS SPÓJNIA Warszawa
SADOWSKA Karolina 2003-07-04 06472 UKS RETURN Piaseczno
SZULC Wiktoria 2005-08-29 08256 SKS 40 Warszawa
BRZESKA Helena 2003-04-23 06475 UKS RETURN Piaseczno
FIRSZT Alicja 2004-03-28 08187 MLUKS NADWIŚLANIN Płock
DURALAK Daria 2004-07-28 08838 IKTS BROŃ Radom
SERAFIN Wiktoria 2005-02-15 08837 IKTS BROŃ Radom
KOWALCZYK Julia 2004-05-17 05983 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
PAWŁOWSKA Maja 2004-04-07 04654 UKS ALFA Gostynin
REDZIMSKI Miłosz 2006-09-10 02889 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
CZERNECKI Robert 2003-10-16 08083 SCKiS HALS Warszawa
WIŚNIEWSKI Szymon 2005-03-16 02880 KS BOGORIA Grodzisk Maz.
SZOŁKOWSKI Bartłomiej 2003-06-11 06470 UKS RETURN Piaseczno
TRZASKOWSKI Tomasz 2004-08-24 06698 GLKS Nadarzyn
KOSTECKI Filip 2004-04-08 06716 GLKS Nadarzyn
CIECHOMSKI Ernest 2004-05-22 06455 UKS RETURN Piaseczno
ZALEWSKI Mateusz 2005-11-20 08128 KS SOKÓŁ Serock
BANASIK Adam 2004-05-03 02879 KS BOGORIA Grodzisk Maz.
GABLER Wojciech 2003-08-26 08089 SCKiS HALS Warszawa
BRZEZIK Jakub 2003-12-28 06464 UKS RETURN Piaseczno
NALEŻYTY Jan 2004-08-29 06463 UKS RETURN Piaseczno
NAWARSKI Maksymilian 2004-06-01 06701 GLKS Nadarzyn
KACHNIEWSKI Kajetan 2004-05-23 08189 MLUKS NADWIŚLANIN Płock
ADAMIAK Jan 2004-01-25 04785 KS SPÓJNIA Warszawa

Kadra Wojewódzka Kadetów na 2016 rok

Nazwisko i imię Data ur. Nr lic. Klub
WIĘCKOWSKA Julia 2002-10-25 00490 SCKiS HALS Warszawa
KORNACKA Oliwia 2002-11-28 06459 UKS RETURN Piaseczno
DRANIAK Natalia 2002-11-08 00267 GLKS Nadarzyn
TROCHIMIUK Katarzyna 2002-06-09 04798 KS SPÓJNIA Warszawa
BOGACKA Aleksandra 2001-05-24 07876 UKS LUPUS KABATY Warszawa
RAJCHMAN Zuzanna 2002-10-25 08202 MLUKS NADWIŚLANIN Płock
LIS Martyna 2002-03-25 02877 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
WRUBLEWICZ Wiktoria 2001-02-20 05981 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
BRODOWSKA Julia 2002-05-04 02983 SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
KUBIK Maciej 2003-02-10 08099 SCKiS HALS Warszawa
MISZKURKA Jakub 2001-02-06 08106 SCKiS HALS Warszawa
SOKOŁOWSKI Łukasz 2002-07-14 04797  KS SPÓJNIA Warszawa
KICIŃSKI Mikołaj 2002-12-15 06708 GLKS Nadarzyn
MICHALCZYK Artur 2001-01-16 00234 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
KOWALCZYK Michał 2001-05-12 05977 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
SKRZYPKOWSKI Błażej 2001-07-18 05978 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie
KALINOWSKI Mateusz 2001-06-26 04789 KS SPÓJNIA Warszawa

Kadra Wojewódzka Młodzików na 2015 rok

Nazwisko i imię Data ur. Nr lic. Klub Trener
WIĘCKOWSKA Julia 2002-10-25 08478 SCKiS HALS Warszawa M. Zakrzewski
LIS Martyna 2002-03-25 05805 KS BOGORIA Grodzisk Maz. D. Budzich
KORNACKA Oliwia 2002-11-28 05696 UKS RETURN Piaseczno M. Sawicki
REDNOWSKA Zuzanna 2002-01-22 00330 GLKS Nadarzyn P. Witkowski
DRANIAK Natalia 2002-11-08 00346 GLKS Nadarzyn P. Witkowski
PUCHALSKA Patrycja 2003-10-06 08468 SCKiS HALS Warszawa M. Zakrzewski
RAJCHMAN Zuzanna 2002-10-25 05787 MLUKS NADWIŚLANIN Płock J. Lipczyński
BREJNAK Nikola 2003-03-31 05808 KS BOGORIA Grodzisk Maz. P. Szeliński
BRODOWSKA Julia 2002-05-04 03088 SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo A. Nadrowski
KOTARSKA Amelia 2004-05-16 05697 UKS RETURN Piaseczno M. Sawicki
KUBIK Maciej 2003-02-10 08458 SCKiS HALS Warszawa M. Kubik
SOKOŁOWSKI Łukasz 2002-07-14 03597 KS SPÓJNIA Warszawa C. Walichnowski
KICIŃSKI Mikołaj 2002-12-15 00323 GLKS Nadarzyn P. Napiórkowski
BANASIK Adam 2004-05-03 05791 KS BOGORIA Grodzisk Maz. P. Szaliński
BRZEZIK Jakub 2003-12-28 05688 UKS RETURN Piaseczno M. Sawicki
WIŚNIEWSKI Szymon 2005-03-16 05814 KS BOGORIA Grodzisk Maz. P. Szaliński
TYBURSKI Adrian 2002-03-27 03083 SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo A. Nadrowski
PRZYBYŁA Adrian 2002-08-03 04041 UKS ALFA Gostynin A. Rutkowski
CIECHOMSKI Ernest 2004-05-22 05690 UKS RETURN Piaseczno M. Sawicki
CENDROWSKI Daniel 2002-12-10 03089 SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo A. Nadrowski
CZERNECKI Robert 2003-10-16 08442 SCKiS HALS Warszawa M. Kubik
GABLER Wojciech 2003-08-26 05693 UKS RETURN Piaseczno M. Sawicki

Kadra Wojewódzka Kadetów na 2015 rok

Nazwisko i imię Data ur. Nr lic. Klub Trener
ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16 08480 SCKiS HALS Warszawa A. Szatecki
ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 00324 GLKS Nadarzyn M. Kusiński
BOŻEK Weronika 2000-09-01 00305 GLKS Nadarzyn M. Kusiński
WOJTCZAK Aleksandra 2000-05-26 07142 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie R. Jurzyk
PARUSZEWSKA Aleksandra 2000-02-22 07136 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie R. Jurzyk
SZTUKA Paulina 2000-03-13 08475 SCKiS HALS Warszawa M. Zakrzewski
BOGACKA Aleksandra 2001-05-24 08569 UKS LUPUS KABATY Warszawa G. Smyk
ROKICKA Wiktoria 2001-12-28 05078 KS 1996 Puznówka R. Barański
WRUBLEWICZ Wiktoria 2001-02-20 07143 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie R. Jurzyk
KWIATKOWSKA Alicja 2000-04-21 08238 KS OŻAROWIANKA Ożarów Maz. M. Zalewski
MISZKURKA Jakub 2001-02-06 08463 SCKiS HALS Warszawa A. Szatecki
SZALIŃSKI Mikołaj 2000-11-25 08472 SCKiS HALS Warszawa A. Szatecki
MICHALCZYK Artur 2001-01-16 05807 KS BOGORIA Grodzisk Maz. D. Budzich
KRAJEWSKI Jakub 2000-08-03 05803 KS BOGORIA Grodzisk Maz. D. Budzich
WACHOWSKI Krzysztof 2001-01-29 07831 UKS MOSiR BASKET Sochaczew J. Mamcarz
CZERNIAK Maksymilian 2000-12-01 05691 UKS RETURN Piaseczno M. Sawicki
OLCZAK Kacper 2000-05-24 05703 UKS RETURN Piaseczno M. Sawicki
SKRZYPKOWSKI Błażej 2001-07-18 07140 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie R. Jurzyk
MOLIŃSKI Kacper 2000-12-25 03581 KS SPÓJNIA Warszawa M. Wojdecki
KLEPKO Jan 2000-10-19 03570 KS SPÓJNIA Warszawa M. Wojdecki
KOWALCZYK Michał 2001-05-12 07133 ULKS TĘCZA Budki Piaseckie R. Jurzyk

Kadra Wojewódzka Juniorów na 2015 rok

Nazwisko i imię Data ur. Nr lic. Klub Trener
KLIMCZAK Monika 1997-09-23 08455 SCKiS HALS Warszawa A. Szatecki
BAGROWSKA Katarzyna 1998-05-03 05768 MLUKS NADWIŚLANIN Płock R. Matlewski
WERESZCZAKA Anna 1998-02-18 00344 GLKS Nadarzyn P. Napiórkowski
KOGUT Beata 1997-04-13 07592 MKS POGOŃ Siedlce S. Dąbrowski
PRZESMYCKA Magdalena 1997-09-03 08467 SCKiS HALS Warszawa A. Szatecki
NOWAKOWSKA Anna 1997-01-27 06300 MLUKS NADWIŚLANIN Płock R. Matlewski
PŁASKONKA Barbara 1998-10-19 08580 UKS LUPUS KABATY Warszawa G. Smyk
ZANIEWSKA Wiktoria 1997-05-22 00296 SKTS Sochaczew P. Zieliński
ZBOROWSKA Agnieszka 1999-08-29 08483 SCKiS HALS Warszawa M. Zakrzewski
DRANIAK Paulina 1999-08-04 00345 GLKS Nadarzyn P. Witkowski
JĘDRZEJCZAK Jakub 1997-04-04 00817 KS SPÓJNIA Warszawa M. Wojdecki
MISZTAL Igor 1997-05-14 00326 GLKS Nadarzyn P. Napiórkowski
MAJCHRZAK Adrian 1999-11-08 08129 GLKS Nadarzyn P. Napiórkowski
BIENIEK Krzysztof 1997-03-14 05684 UKS RETURN Piaseczno M. Sawicki
CABAN Jakub 1997-08-05 08728 KTS ENERGIA Kozienice N. Zielony
WASIAK Damian 1997-02-04 00818 KS SPÓJNIA Warszawa M. Wojdecki
MODELEWSKI Kacper 1999-04-11 03596 KS SPÓJNIA Warszawa M. Wojdecki
PACZÓSKI Maciej 1998-09-23 07596 MKS POGOŃ Siedlce S. Dąbrowski
JAROSŁAWSKI Mateusz 1997-07-28 03568 KS SPÓJNIA Warszawa M. Wojdecki
BOROWSKI Dominik 1998-03-26 05686 UKS RETURN Piaseczno M. Sawicki

Kadra Wojewódzka Młodzików na 2014 rok

  Data ur. Klub Trener
Zuzanna Rednowska
  GLKS Nadarzyn Piotr Witkowski
Natalia Draniak   GLKS Nadarzyn Piotr Witkowski
Patrycja Szostak   KS Puznówka 1996 Robert Barański
Julia Brodowska   SLKS Olimpijczyk Jeżewo Andrzej Nadrowski 
Julia Kwiecień   MLUKS Nadwiślanin Płock Jerzy Lipczyński 
Oliwia Kornacka   UKS Return Piaseczno Michał Sawicki 
Katarzyna Spiek   SLKS Olimpijczyk Jeżewo Andrzej Nadrowski
Aleksandra Bogacka   UKS Lupus Kabaty Warszawa Grzegorz Smyk
Amelia Kotarska   UKS Return Piaseczno Michał Sawicki 
Patrycja Puchalska   SCKiS HALS Warszawa Michał Zakrzewski
Zuzanna Molendowska   IKTS Broń Radom Marian Woźniak
Nikola Brejnak   KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki Paweł Szeliński
Adam Banasik   KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki Paweł Szeliński
Jakub Brzezik   UKS Return Piaseczno Michał Sawicki 
Daniel Cendrowski   SLKS Olimpijczyk Jeżewo Andrzej Nadrowski
Wojciech Gabler   UKS Return Piaseczno Michał Sawicki 
Nikodem Zofczak   ULKS Tęcza Budki Piaseckie Radosław Jurzy
Bartłomiej Szołkowski   UKS Return Piaseczno Michał Sawicki 
Wojciech Grabarski   UKS Lupus Kabaty Warszawa Grzegorz Smyk
Jan Adamiak   KS Spójnia Warszawa Michał Wojdecki
Szymon Grabarski   UKS Lupus Kabaty Warszawa Grzegorz Smyk
Filip Kostecki   GLKS Nadarzyn Piotr Witkowski
Ernest Ciechomski   UKS Return Piaseczno Michał Sawicki 
Emil Kierończyk   SCKiS HALS Warszawa Marcin Kubik
Szymon Wiśniewski   KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki Paweł Szeliński
Szymon Zalewski   KS SOKÓŁ Serock Antoni Wieczorek

Rekomendowani do KW Juniorów na 2014 rok

  Data ur. Klub Trener
Julia Więckowska   SKS 40 Warszawa Michał Zakrzewski
Martyna Lis   KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki Paweł Szeliński
Jakub Miszkurka   SCKiS Hals Warszawa Adam Szatecki 
Maciej Kubik   SCKiS Hals Warszawa Marcin Kubik
Maksymilian Miastowski   - Justyna Mamcarz
Łukasz Sokołowski   KS Spójnia Warszawa Michał Wojdecki

Materiały do pobrania

1. Skład Kadry Wojewódzkiej Młodzików
2. Planowane akcje szkoleniowe Kadry Wojewódzkiej Młodzików - 2014 r.
3. Informacje na temat Kadry Wojewódzkiej Młodzików - 2014 r.
4. Deklaracja uczestnictwa w planowanych akcjach szkoleniowych Kadry Wojewódzkiej Młodzików
05999