Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Kluby członkowskie

Kluby i organizacje - członkowie zwyczajni MOZtS
  Rejon Adres do korespondencji NIP Kontakt
1. TG SOKÓŁ Brwinów warszawski ul. B. Prusa 12
05-840 Brwinów
534-21-26-652 Emil Batorowicz - tel. 880 612 723
e-mail: t.g.sokol_brwinow@wp.pl
2. KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki warszawski ul. Westfala 3a
05-827 Grodzisk Mazowiecki
529-172-33-25 Dariusz Szumacher - tel. 500 166 166
e-mail: biuro@bogoriagrodzisk.pl
Dariusz Budzich
- tel. 604 320 721
e-mail: dariuszbudzich@wp.pl
3. UKS LUPUS Kabaty Warszawa warszawski ul. Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
951-229-11-46 Grzegorz Smyk - tel. 604 714 161
e-mail: kontakt@lupuskabaty.pl
4. UKS Komorów warszawski ul. M. Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
534-22-39-853 Marcin Jagiełło - tel. 606 363 993
e-mail: marcin.jagiello@plusnet.pl
5. GLKS Nadarzyn warszawski ul. Żółwińska 20
05-830 Nadarzyn
534-21-23-151 Dariusz Zwoliński - tel. 604 462 392
e-mail: darek.zwolinski@op.pl
6. IKRTS Józefów warszawski ul. Wronia 13 m 42
05-420 Józefów
532-204-85-70 Paweł Chułerański - tel. 795 123 008
e-mail: panzgwizdkiem@wp.pl
7. KS OŻAROWIANKA Ożarów Mazowiecki warszawski ul. Poznańska 123
05-850 Ożarów Mazowiecki
534-149-35-61 Marek Zalewski - tel. 600 466 106
e-mail: mareczek06@o2.pl
8. UKS RETURN Piaseczno warszawski ul. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
123-11-94-393 Michał Sawicki - tel. 602 423 205
e-mail: michal.sawicki@yahoo.com
9. KS SOKÓŁ Serock warszawski ul. Pułtuska 47
05-140 Serock
536-15-48-704 Antoni Wieczorek - tel. 600 938 090
e-mail: antoni_wieczorek@o2.pl
10. KU AZS SGH Warszawa warszawski al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
525-000-84-07 Michał Sawecki - tel. 604 173 776
e-mail: sawek7@poczta.onet.pl
11. AZS KU PW Warszawa warszawski ul. Waryńskiego 12a
00-631 Warszawa
526-287-46-71 Barbara Kowalska - tel. 602 722 772
e-mail: barbara.kowalska@wp.pl
12. IKS AWF Warszawa warszawski ul. Marymoncka 34
01-813 Warszawa
118-00-06-794 Tadeusz Nowicki - tel. 226631836
e-mail: klub@integracyjny.pl
13. KS SPÓJNIA Warszawa warszawski ul. Wybrzeże Gdyńskie 2
01-531 Warszawa
118-00-26-561 Włodzimierz Ryfczak - tel. 510 237 939
e-mail: klub@ksspojnia.pl
e-mail: cezary.walichnowski@seka.pl
14. SCKiS HALS Warszawa warszawski ul. Karczewska 18
04-112 Warszawa
525-156-87-00 Jarosław Adamkiewicz - tel. 502 211 187
e-mail: j.adamkiewicz@wp.pl
Adam Szatecki
- tel. 600 734 034
e-mail: szatek71@wp.pl
15. SKS 40 Warszawa warszawski ul. Hoża 11/15
00-528 Warszawa
526-24-60-923 Marek Zakrzewski - tel. 793 595 349
e-mail: valdres@vp.pl
16. UKS 14 URSUS Warszawa warszawski ul. Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
522-26-30-106 Ireneusz Wróblewski - tel. 600 218 121
e-mail: 
17. UKS BIELANY 273 Warszawa warszawski ul. Balcerzaka 1
01-944 Warszawa
118-126-80-42 Janina Lengiewicz - tel. 501 371 911
e-mail: lech@css.edu.pl
18. UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa warszawski pl. Defilad 1 (PKiN)
00-901 Warszawa
525-15-70-588 Magdalena Witkowska - tel. 506 435 828
e-mail: mwitkowska@pm.waw.pl
e-mail: info@pm.waw.pl
19. GKTS Wiązowna warszawski ul. Kościelna 20
05-462 Wiązowna
532-195-50-18 Kamil Sitek - tel. 505 686 358
e-mail: kamilsitas@wp.pl
20. UKS DAREX Janówek warszawski ul. Dworcowa 5
05-124 Janówek
536-19-11-748 Mariusz Cur - tel. 601 063 151
e-mail: 
21. TOPSPIN - GOSiR Konstancin Jeziorna warszawski ul. Żeromskiego 15
05-510 Konstancin Jeziorna
123-109-65-78 Henryk Pawlik - tel. 692 500 779
e-mail:
22. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki warszawski ul. Bema 312
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
531-15-19-511 Dariusz Brzeziński - tel. 660 929 011
e-mail: darekbrze@wp.pl
23. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie płocki 96-516 Szymanów   Radosław Jurzyk - tel. 604 554 325
e-mail: radekjurzyk@vp.pl
24. UKS ALFA Gostynin płocki ul. Wojska Polskiego 23
09-500 Gostynin
971-072-26-29 Arkadiusz Rutowski - tel. 604 232 141
e-mail: ruteks@interia.pl
25. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo płocki Jeżewo 59
09-226 Zawidz Kościelny
776-16-26-952 Andrzej Nadrowski - tel. 504 209 692
e-mail: spjezewo@wp.pl
26. MLUKS NADWIŚLANIN Płock płocki ul. Kostrogaj 17
09-400 Płock
774-26-98-666 Grzegorz Bor - tel. 601 149 301
e-mail: grzegorzbor@wp.pl
27. UKS MOSiR BASKET Sochaczew płocki Marsz. Józefa Piłsudskiego 63
96-500 Sochaczew
837-171-19-75 Justyna Mamcarz - tel.  
e-mail:  
28. UKS VICTORIA Płock płocki ul. Dąbrówki 2/42
09-400 Płock
774-27-17-930 Janusz Rozner - tel. 600 035 541
e-mail: izabelarozner@tlen.pl
29. UKS SP Sanniki płocki ul. Warszawska 183
09-540 Sanniki
971-06-66-262 Henryk Podsiadły - tel. 664 198 998
e-mail: spsanniki@wp.pl
30. SKTS Sochaczew płocki ul. Wróblewskiego 4
96-500 Sochaczew
837-16-80-832 Bronisław Gawrylczyk - tel. 606 261 391
e-mail: ella_sochaczew@vp.pl
31. MUKS Gąbin płocki ul. Stary Rynek 16
09-530 Gąbin
774-32-14-452 Michał Buła - tel. 666 817 888
e-mail: michal.bula@op.pl
32. ULKS VIS Wiskitki płocki ul. Kościuszki 25
96-315 Wiskitki
838-176-32-06 Dariusz Mitrowski - tel. 608 625 568
e-mail: jacek.mitrowski@gmail.com
33. GKS FALA Nowy Duninów płocki ul. Plac Strażacki 1
09-505 Nowy Duninów
774-322-70-70 Andrzej Szymborski - tel. 512 897 607
e-mail: andrzejszymborski@sinstal.pl
34. MKS POGOŃ Siedlce siedlecki ul. Prusa 6
08-110 Siedlce
821-10-09-232 Jakub Sagan - tel. 508 778 627
e-mail: pogon_siedlce@pro.onet.pl 
35. ULKS TENIS Węgrów siedlecki ul. Zwycięstwa 24
07-100 Węgrów
824-169-62-14 Tadeusz Ryczkowski - tel. 698 488 959
e-mail: ulks.tenis@interia.pl
36. GLUKS NAPRZÓD Skórzec siedlecki ul. Siedlecka 5
08-114 Skórzec
821-21-80-330 Zbigniew Prokurat - tel. 608 662 152
e-mail: zbyszek_p@op.pl
37. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki siedlecki ul. Sportowa 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
822-15-25-165 Marek Kudelski - tel. 600 011 999
e-mail: marekkudelski@interia.pl
38. GULKS ISKRA Kotuń siedlecki ul. Szkolna 2
08-130 Kotuń
  Remigiusz Rybak - tel. 602 310 587
e-mail:  
39. ŁKS PROMNIK Łaskarzew siedlecki ul. Kusocińskiego 10
08-450 Łaskarzew
826 101 91 84 Sławomir Świerczyńśki - prezes
Robert Barański -
tel. 606 458 893
40. IKTS BROŃ Radom radomski ul. 1905 roku 49
26-600 Radom
796-229-85-03 Miroław Guziński - tel.  607 434 888
e-mail: mguzio@wp.pl
41. STS Szydłowiec radomski ul. Wschodnia 57
26-500 Szydłowiec
799-194-22-43 Marek Zdziech - tel.  
e-mail: zdziech.marek@wp.pl
42. ULKTS Kazaów radomski ul.Plac Partyzantów 28
26-713 Kazanów
811-176-95-29 Mateusz Król - tel.  512 348 380
e-mail: krolinho10@wp.pl
43. LUKS Kowala radomski 26-624 Kowala,
Publicznym Gimnazjum
im. Jana Pawła II w Parznicach
948-26-45-936 Daniel Jasiński - tel. 602 773 245
e-mail: art.kom@op.pl
44. KS ENERGIA Kozienice radomski 26-900 Kozienice,
ul. Sportowa 3
812-17-55-339 Norbert Zielony - tel. 694 912 170
e-mail: nzielony@wp.pl
45. GLUKS START Łyse ostrołęcki ul. Szkolna 1
07-437 Łyse
758-227-20-64   - tel.  
e-mail:  
46. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń ostrołęcki ul. Kościuszki 44
07-411 Rzekuń
758-20-65-891 Łukasz Chojnacki - tel. 502 131 009
e-mail:  
47. KS Wąsewo ostrołęcki ul. Armi Krajowej 6
07-311 Wąsewo
759-169-68-17 Przemysław Gozdowski - tel. 502 511 160
e-mail: tenisista1@wp.pl
48. TS Ciechanów ciechanowski ul. Orylska 3
06-400 Ciechanów
  Stefan Żochowski - tel. 692 483 705
e-mail:  
49. GUKS ORZEŁ Siedlin ciechanowski Siedlin 69
09-100 Płońsk
  Dariusz Kostrzewa - tel. 501 695 994
e-mail: ramon1971@o2.pl
50. UKS Sarbiewo ciechanowski Sarbiewo 17
09-130 Baboszewo 
   
51. KS SPARTA Nasielsk/MLKS ŻBIK Nasiels ciechanowski ul. Staszica 1, 05-190 Nasielsk
ul. Sportowa 28, 05-190 Nasielsk
531-14-49-259
568-13-83-742 
Marek Prusinowski - tel. 501 655 305
e-mail: zbik01@onet.pl
52. GKS WKRA Sochocin ciechanowski ul. Guzikarzy 9
09-110 Sochocin
567-183-60-01 Renata Bilińska - tel.  
e-mail: kswkra@sochocin.pl 
53. UKS Budowlani Góra Kalwaria  warszawski ul. Budowlanych 14
05-530 Góra Kalwaria
1231274399 Zbigniew Perzyna - tel. 600 760 945
uks-budowlani@zsz-gk.pl
54. Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Płocku płocki  Płock   Grzegorz Bor - tel. 601 149 301 
e-mail: grzegorzbor@wp.pl 
55. KSS ANDROMEDA Warszawa warszawski ul. Biedronki 45
02-959 Warszawa
  Adam Czernecki - tel. 791 777 357
e-mail: magnes@onet.pl