Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Kluby członkowskie

Kluby tenisa stołowego zarejestrowane na terenie województwa mazowieckiego
  Rejon Adres do korespondencji NIP Kontakt
TG SOKÓŁ Brwinów warszawski ul. B. Prusa 12
05-840 Brwinów
534-21-26-652 Emil Batorowicz - tel. 880 612 723
e-mail: t.g.sokol_brwinow@wp.pl
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki warszawski ul. Westfala 3a
05-827 Grodzisk Mazowiecki
529-172-33-25 Dariusz Szumacher - tel. 500 166 166
e-mail: biuro@bogoriagrodzisk.pl
Dariusz Budzich
- tel. 604 320 721
e-mail: dariuszbudzich@wp.pl
UKS LUPUS Kabaty Warszawa warszawski ul. Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
951-229-11-46 Grzegorz Smyk - tel. 604 714 161
e-mail: kontakt@lupuskabaty.pl
UKS Komorów warszawski ul. M. Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
534-22-39-853 Marcin Jagiełło - tel. 606 363 993
e-mail: marcin.jagiello@plusnet.pl
GLKS Nadarzyn warszawski ul. Żółwińska 20
05-830 Nadarzyn
534-21-23-151 Dariusz Zwoliński - tel. 604 462 392
e-mail: darek.zwolinski@op.pl
IKRTS Józefów warszawski ul. Wronia 13 m 42
05-420 Józefów
532-204-85-70 Paweł Chułerański - tel. 795 123 008
e-mail: panzgwizdkiem@wp.pl
KS OŻAROWIANKA Ożarów Mazowiecki warszawski ul. Poznańska 123
05-850 Ożarów Mazowiecki
534-149-35-61 Marek Zalewski - tel. 600 466 106
e-mail: mareczek06@o2.pl
UKS RETURN Piaseczno warszawski ul. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
123-11-94-393 Michał Sawicki - tel. 602 423 205
e-mail: michal.sawicki@yahoo.com
KS SOKÓŁ Serock warszawski ul. Pułtuska 47
05-140 Serock
536-15-48-704 Antoni Wieczorek - tel. 600 938 090
e-mail: antoni_wieczorek@o2.pl
KU AZS SGH Warszawa warszawski al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
525-000-84-07 Michał Sawecki - tel. 604 173 776
e-mail: sawek7@poczta.onet.pl
AZS KU PW Warszawa warszawski ul. Waryńskiego 12a
00-631 Warszawa
526-287-46-71 Barbara Kowalska - tel. 602 722 772
e-mail: barbara.kowalska@wp.pl
IKS AWF Warszawa warszawski ul. Marymoncka 34
01-813 Warszawa
118-00-06-794 Tadeusz Nowicki - tel. 226631836
e-mail: klub@integracyjny.pl
KS SPÓJNIA Warszawa warszawski ul. Wybrzeże Gdyńskie 2
01-531 Warszawa
118-00-26-561 Włodzimierz Ryfczak - tel. 510 237 939
e-mail: klub@ksspojnia.pl
e-mail: cezary.walichnowski@seka.pl
SCKiS HALS Warszawa warszawski ul. Karczewska 18
04-112 Warszawa
525-156-87-00 Jarosław Adamkiewicz - tel. 502 211 187
e-mail: j.adamkiewicz@wp.pl
Adam Szatecki
- tel. 600 734 034
e-mail: szatek71@wp.pl
SKS 40 Warszawa warszawski ul. Hoża 11/15
00-528 Warszawa
526-24-60-923 Marek Zakrzewski - tel. 793 595 349
e-mail: valdres@vp.pl
UKS 14 URSUS Warszawa warszawski ul. Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
522-26-30-106 Ireneusz Wróblewski - tel. 600 218 121
e-mail: irek@ckmediator.com.pl
UKS BIELANY 273 Warszawa warszawski ul. Balcerzaka 1
01-944 Warszawa
118-126-80-42 Janina Lengiewicz - tel. 501 371 911
e-mail: lech@css.edu.pl
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Warszawa warszawski pl. Defilad 1 (PKiN)
00-901 Warszawa
525-15-70-588 Magdalena Witkowska - tel. 506 435 828
e-mail: mwitkowska@pm.waw.pl
e-mail: info@pm.waw.pl
GKTS Wiązowna warszawski ul. Kościelna 20
05-462 Wiązowna
532-195-50-18 Kamil Sitek - tel. 505 686 358
e-mail: kamilsitas@wp.pl
UKS DAREX Janówek warszawski ul. Dworcowa 5
05-124 Janówek
536-19-11-748 Mariusz Cur - tel. 601 063 151
e-mail: uksdarex@interia.pl
TOPSPIN - GOSiR Konstancin Jeziorna warszawski ul. Żeromskiego 15
05-510 Konstancin Jeziorna
123-109-65-78 Henryk Pawlik - tel. 692 500 779
e-mail:
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki warszawski ul. Bema 312
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
531-15-19-511 Dariusz Brzeziński - tel. 660 929 011
e-mail: darekbrze@wp.pl
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie płocki 96-516 Szymanów   Radosław Jurzyk - tel. 604 554 325
e-mail: radekjurzyk@vp.pl
UKS ALFA Gostynin płocki ul. Wojska Polskiego 23
09-500 Gostynin
971-072-26-29 Arkadiusz Rutowski - tel. 604 232 141
e-mail: ruteks@interia.pl
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo płocki Jeżewo 59
09-226 Zawidz Kościelny
776-16-26-952 Andrzej Nadrowski - tel. 504 209 692
e-mail: spjezewo@wp.pl
MLUKS NADWIŚLANIN Płock płocki ul. Kostrogaj 17
09-400 Płock
774-26-98-666 Grzegorz Bor - tel. 601 149 301
e-mail: grzegorzbor@wp.pl
UKS MOSiR BASKET Sochaczew płocki Marsz. Józefa Piłsudskiego 6396-500 Sochaczew 837-171-19-75 Justyna Mamcarz - tel.  
e-mail:  
UKS VICTORIA Płock płocki ul. Dąbrówki 2/42
09-400 Płock
774-27-17-930 Janusz Rozner - tel. 600 035 541
e-mail: izabelarozner@tlen.pl
UKS SP Sanniki płocki ul. Warszawska 183
09-540 Sanniki
971-06-66-262 Henryk Podsiadły - tel. 664 198 998
e-mail: spsanniki@wp.pl
SKTS Sochaczew płocki ul. Wróblewskiego 4
96-500 Sochaczew
837-16-80-832 Bronisław Gawrylczyk - tel. 606 261 391
e-mail: ella_sochaczew@vp.pl
MUKS Gąbin płocki ul. Stary Rynek 16
09-530 Gąbin
774-32-14-452 Michał Buła - tel. 666 817 888
e-mail: michal.bula@op.pl
ULKS VIS Wiskitki płocki ul. Kościuszki 25
96-315 Wiskitki
838-176-32-06 Dariusz Mitrowski - tel. 608 625 568
e-mail: jacek.mitrowski@gmail.com
GKS FALA Nowy Duninów płocki ul. Plac Strażacki 1
09-505 Nowy Duninów
774-322-70-70 Andrzej Szymborski - tel. 512 897 607
e-mail: andrzejszymborski@sinstal.pl
MKS POGOŃ Siedlce siedlecki ul. Prusa 6
08-110 Siedlce
821-10-09-232 Jakub Sagan - tel. 508 778 627
e-mail: pogon_siedlce@pro.onet.pl 
ULKS TENIS Węgrów siedlecki ul. Zwycięstwa 24
07-100 Węgrów
824-169-62-14 Tadeusz Ryczkowski - tel. 698 488 959
e-mail: ulks.tenis@interia.pl
GLUKS NAPRZÓD Skórzec siedlecki ul. Siedlecka 5
08-114 Skórzec
821-21-80-330 Zbigniew Prokurat - tel. 608 662 152
e-mail: zbyszek_p@op.pl
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki siedlecki ul. Sportowa 1
05-300 Mińsk Mazowiecki
822-15-25-165 Marek Kudelski - tel. 600 011 999
e-mail: marekkudelski@interia.pl
GULKS ISKRA Kotuń siedlecki ul. Szkolna 2
08-130 Kotuń
  Remigiusz Rybak - tel. 602 310 587
e-mail:  
KS PUZNÓWKA 1996 Puznówka siedlecki ul. Słoneczna 16
08-440 Pilawa, Puznówka
826-18-97-418 Cezary Jedynak - tel.  607 240 357
e-mail: cezare77@o2.pl
IKTS BROŃ Radom radomski ul. 1905 roku 49
26-600 Radom
796-229-85-03 Miroław Guziński - tel.  607 434 888
e-mail: mguzio@wp.pl
STS Szydłowiec radomski ul. Wschodnia 57
26-500 Szydłowiec
799-194-22-43 Marek Zdziech - tel.  
e-mail: zdziech.marek@wp.pl
ULKTS Kazaów radomski ul.Plac Partyzantów 28
26-713 Kazanów
811-176-95-29 Mateusz Król - tel.  512 348 380
e-mail: krolinho10@wp.pl
LUKS Kowala radomski 26-624 Kowala,
Publicznym Gimnazjum
im. Jana Pawła II w Parznicach
948-26-45-936 Daniel Jasiński - tel. 602 773 245
e-mail: art.kom@op.pl
KS ENERGIA Kozienice radomski 26-900 Kozienice,
ul. Sportowa 3
812-17-55-339 Norbert Zielony - tel. 694 912 170
e-mail: nzielony@wp.pl
GLUKS START Łyse ostrołęcki ul. Szkolna 1
07-437 Łyse
758-227-20-64   - tel.  
e-mail:  
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń ostrołęcki ul. Kościuszki 44
07-411 Rzekuń
758-20-65-891 Łukasz Chojnacki - tel. 502 131 009
e-mail:  
KS Wąsewo ostrołęcki ul. Armi Krajowej 6
07-311 Wąsewo
759-169-68-17 Przemysław Gozdowski - tel. 502 511 160
e-mail: tenisista1@wp.pl
TS Ciechanów ciechanowski ul. Orylska 3
06-400 Ciechanów
  Stefan Żochowski - tel. 692 483 705
e-mail:  
GUKS ORZEŁ Siedlin ciechanowski Siedlin 69
09-100 Płońsk
  Dariusz Kostrzewa - tel. 501 695 994
e-mail: ramon1971@o2.pl
UKS Sarbiewo ciechanowski Sarbiewo 17
09-130 Baboszewo 
  Mariusz Pasierowski - tel. 509 133 996
e-mail: sp.sarbiewo@interia.pl
KS SPARTA Nasielsk ciechanowski ul. Staszica 1
05-190 Nasielsk
531-14-49-259  Sławomir Szadkowski - tel. 506 552 260
e-mail:  
GKS WKRA Sochocin ciechanowski ul. Guzikarzy 9
09-110 Sochocin
567-183-60-01 Renata Bilińska - tel.  
e-mail: kswkra@sochocin.pl